Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki nem abban...

Van itt olyan, aki nem abban a munkakörben dolgozik, amiből diplomázott?

Figyelt kérdés

Magáért beszél a kérdés. Van egy diplomám, viszont nem abban helyezkedtem el, hanem egy teljesen más szakterületen. Idén lesz hat éve, hogy a jelenlegi munkahelyemen vagyok. Szeretek itt lenni, de sokszor jut eszembe, hogy én amúgy egy másik területről szereztem oklevelet. Illetve úgy érzem, hogy kezdem elfelejteni azt, amiből diplomáztam. Persze ha visszanézem és fellapozom a régi füzeteimet vagy csak szimplán utánagondolok, akkor hirtelen eszembe jutnak a dolgok, csak félek, hogy ez lassan el fog tűnni a süllyesztőben.


Vannak itt hasonló emberkék?


Köszi a válaszokat.



márc. 8. 19:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy van. Sőt, sokáig dolgoztam olyan munkakörben, ami 8 osztályt igényelt, mert ott többet kerestem, mint a közgazdász diplomámmal.
márc. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én sem a diplomáimnak megfelelő munkát végzek.
márc. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Földrajz-testnevelő tanárként végeztem, végül autószerelő lettem, s abban is dolgozom. Kicsit bánom, hogy nem rögtön annak mentem, s 6 évem ment rá az egyetemre.
márc. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is nagyon messze vetődtem, és kétszer is szakmát váltottam. De mind a két váltásnál magam után dobtam egy-egy újabb egyetemet, így tulajdonképpen van megfelelő (és friss) végzettségem ahhoz, amit most csinálok, de ez valami nagyon más, mint amit eredetileg tanultam. Büfészakos bölcsészként kezdtem, voltam 20 éven át közgazdász, most pedig mesterséges intelligencia fejlesztő vagyok.
márc. 12. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Van. Persze.

Jogi végzettséggel rendőr (nyomozó) lettem.

márc. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!