Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » PÁV IV. MENETE? Jogosítvány...

PÁV IV. MENETE? Jogosítvány 5x bukás miatt.

Figyelt kérdés

Vidékről elég messziről kell mennem PÁV IV.-re. Sajnos megbuktam 5x. Mi lesz ott? Mi a menete? Kb. Meddig tart?

Kisgyerekkel vagyok, (19hós) Szüleimmel lesz, de nem bír sokat nélkülem. Ezért fontos lenne tudni meddig tart kb. Valaki tud valamit?



márc. 11. 10:59
 1/3 anonim válasza:
Bemész az épületbe, a portán mondod, hogy PÁV-ra jöttél. Lesz egy rövid adategyeztetés, majd behívnak a terembe. Egy reakciókat mérő géphez kell leülni lesz két feladat, utána egy személyiségtesztet kell kitölteni, erről egy pszichológussal fogsz beszélgetni. Kb. 1-1,5 óra lesz.
márc. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Vezetni nem kell? Úgy tudom régebben kellett, most?
márc. 12. 14:21
 3/3 anonim válasza:
Nem kell vezetni.
márc. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!