Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan válasszak autósiskolát?

Hogyan válasszak autósiskolát?

Figyelt kérdés

-Áron kívüli fő szempontok?

-Hogyan kell ott kocsit választani?

-Mennyire messzire érdemes még elmenni ha vidékről járnék?

-Bp. vagy inkább valami kevésbé forgalmas és drága város?

-Mindent egy helyen, vagy esetleg máshol a KRESZ és elsősegély vizsgát?



márc. 15. 21:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha van ismerősöd, aki tud jófej türelmes oktatót ajánlani, érdemes lehet megfogadni

Érjen rá akkor, amikor neked is jó és ne csak pl kéthetente egyet tudj menni

Ne automatát válassz mert akkor csak arra kapod meg a jogsit, azon kívül sztem mindegy, az alapokat megtanulod bármelyiken, esetleg ha van kiszemelt autód, amilyet vennél, akkor márkaazonoson tanulva már ismerős lesz

Szerintem fontos, hogy forgalmasabb helyen is rutint szerezz

Kreszt online is meg tudod tanulni, meg elsősegélyre nagyon ajánlom az SOS Elsősegélyt, szintén online, nem kell ezeket ott ahol a vezetést csinálod

márc. 16. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Budapesti vagy? Privátban tudok iskolát és oktatót is ajánlani.

Én is most vezetek, az oktatóm türelmes, jól magyaráz és nem telefonozik óra közben. (nem fizetett hirdetés, pedig jó lenne)

márc. 17. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!