Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá magamat?

Hogyan vegyem rá magamat?

Figyelt kérdés

Tehát ugye most szünet van,szinte semmit sem kellett tanulni.Viszont nemsokára iskola,és nekem van egy külön angol tanárom.Dolgozatot fog íratni velem és meg kell tanulnom egy fél oldalas angol szöveget kivülről+ a szavakat :S

Semmi kedvem hozzá,viszont muszáj lesz megtanulnom.

Mivel tudnám magamat motíválni? Veletek volt már ilyen?


2010. nov. 6. 13:45
 1/3 anonim ***** válasza:
hát irigyellek hallod, nekem vagy 10 tantárgyat meg kellett volna tanulnom, de mivel csak csendben tudok tanulni, nem tudtam megtanulni, metr a f.sz bátyám egész nap zenét hallgat és játszik a gépén -.- van fél órám, h hazaérjen, addig meg kéne tanulni mindent. te meg fél oldalt nem tudsz :/ kapcsolt ki a gépet és álj neki. Ha befejezted egyél meg egy csokit és ennyi.
2010. nov. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
miután megtanultad, adj magadnak vmi "ajándékot". pl: menj el szórakozni, csinálj vmi olyat amit nagyon szeretsz, de minden nap nincs rá alkalmad. nekem általában bejön.ezen a héten írtam 4 zh-t és a mai este nagyon jó lesz:D:D
2010. nov. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Amúgy jó tanuló vagyok+hamar megtanulok mindent,de anyámnak itt van a barátnője meg 2 kicsi gyereke,egyfolytába játszani kell és egyszerűen nem tudok leülni 5perce,anélkül,hogy nem kiabálnának.Kijöttem a lendületből,ez alatt az egy hét alatt :S:D
2010. nov. 6. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!