Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy vegyem rá magamat, hogy...

Hogy vegyem rá magamat, hogy többet igyak?

Figyelt kérdés
Amúgy is keveset iszok már egy ideje, de szeretnék többet, mert azért az is gyorsítja az anyagcserét...a 2 liter sincs meg sokszor naponta :S
2010. okt. 7. 20:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Kiöntöd egy pohárba és félóránként megiszol egy pohárral.
2010. okt. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
én is ezzel küzdök de nem tudom mi volna jo megoldás!!!!!!!!egy üditö van amit nagyon szeretek és abbol sokat birok inni de azt nem birnám anygilag ha neked van kedvenc ücsid és anyagilag is birod probáld ki.nekem a kedvencem a bravo multivitamin
2010. okt. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
a reggelt kezd el 2 deci vízzel, és csak utána egyél, dolgozol vagy suliba jársz? én még suliba járok, és elviszek magammal 1.5 liter vizet, azt meg hazahozni nem akarom, és így rábírom venni magam, hogy azt megigyam. (:
2010. okt. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én is suliba járok, mondjuk elég kényelmetlen lehet 1,5 liter vizet magammal cipelni(fél litert szoktam), aztán folyamatosan wc-re járni, de lehet megpróbálom egyszer :D Köszönöm a válaszokat amúgy.
2010. okt. 7. 22:29
 5/9 anonim ***** válasza:
Basszus nehogymár még ehhez is akaraterő kelljen hogy igyál. Megfogod a vizet és iszol. Ennyi.
2010. okt. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Utolsó: Aki nem bír fogyni, meg önkínzásként éli meg a normális táplálkozást is, annak nincsen akaratereje és ilyen triviális dolgokkal kell küzdenie!
2010. okt. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Utolsó: Én sem bírok fogyókúrázni, mindenem a kaja. De azzal, hogy iszok, nem veszek el magamtól semmit, ezen nincs mit kibírni,egyszerűen csak megkell fogni az üveget és inni.
2010. okt. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem értek egyet azzal, amiket írtok. Az egészséges étkezésre, a rendszeres sportolásra szinte egyik napról a másikra sikerült átállnom. Előtte kb fél liter vizen éltem naponta, ami irtó kevés, ezzel tisztában is voltam. Iszonyatosan nehéz növelni a bevitelt, nekem ez okozott a legnagyobb problémát. Hiába volt előttem a víz, hiába tudtam, hogy innom kell, iittam valamennyit, de amennyit kellett volna, sokáig nem sikerült összehoznom. Fokozatosan kell növelni. Nekem az vált be, hogy nem üvegből iszom, mert akkor egyszerre nem tudok annyit meginni. Mindig kiöntök egy pohárnyit, azt biztosan, hogy lehúzom.

Tanácsom: Ha minden étkezés után iszol, plusz felkeléskor és lefekvéskor 1 pohár vizet, már 1,5 l meg is van. Ebédre ne csak másodikfélét egyél, hanem levest is, s már meglesz a két liter :).

2010. okt. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Oké, akkor inni fogok étkezések előtt, után, meg lefekvéskor, stb. Leves nálunk sosincs. Köszi a válaszokat amúgy ;)
2010. okt. 8. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!