Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Elmennétek nyaralni a vizsgaid...

Elmennétek nyaralni a vizsgaidőszak közepén? Másodéves jogászhallgató vagyok

Figyelt kérdés

bevállalnátok?:)

május közepétől van a vizsgaidőszak július 10ikéig.

a nyaralás pedig jun. 13-23. előszezonban lenne.

szerintetek?

valószínű utolsó nagy családi nyaralás Bulgáriában.


2010. nov. 27. 00:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha ügyes vagy, és előtte nagyon rákészülsz, addigra már túl is lehetsz a vizsgákon.
2010. nov. 27. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

NEM!...

A család is tekintettel lehetne a vizsgáidra, mi lenne, ha elhalasztanák a családi nyaralást?!

2010. nov. 27. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
22%

én voltam tavaly igy


juni 30ig volt vizsgaidőszak,juni első hetében még ott jártam,hogy van 5 vizsgám (és műszakis vagyok,csöppet nehezebb mint a jogász)

de már nagyon untam,párom már végzett a vizsgáival,gyorsan lefoglaltunk egy last minute utat,el egy hétre...

másfél hét alatt utána mind az 5 vizsgám sikerült,ugy feltöltödtem...

2010. nov. 27. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is belefér, ha betudod osztani az idődet... Ha nem sikerül úgy felvenned a vizsgáidat, hogy legyen pár napod a vizsga és a nyaralás között, akkor amondó vagyok, még mindig szívesebben tanulok esténként a teraszon a tengerparton, mint itthon a négy fal között! :) Én nem hagynám ki, mindent meg lehet oldani, csak kellő szorgalom kell hozzá, és rád is rádfér egy kis lazítás vizsgaidőszakban, nem kell éjjel nappal a könyveket bújni úgy is csak begolyózol. Tanulj előtte, és utána, így menni fog
2010. nov. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%
Nem. Tekintettel arra, hogy 3 szigorlatom lesz (orvosi) és nem a kettesre hajtok.
2010. nov. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vállalnám be. Habár én is medikus vagyok. Nekünk néha a hét hét is kevés a vizsgákra. Esélytelen lenne a vizsgaidőszak közepén egy nyaralás. Ráadásul, hogy én nyaralás alatt tankönyvet elő nem vennék az teljesen biztos.
2010. nov. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Roppant kellemetlen lenne, ha valamely vizsgatárgyból pont arra az időpontra tennék be a vizsgát - írásbeliből nem szokott akkora választék lenni, legfeljebb kettő. És nem hiszem, hogy értékelnék azt az érvelésedet új időpont kérésére, hogy te nyaralni voltál...
2010. nov. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én nem( matek szakos vagyok). De én ismerem magam, és tudom, hogy ha nyaralni mennék, akkor biztosan a matekkönyvem lenne az utolsó, amit a kezembe vennék, ha a családdal vagyok.


Ha te úgy érzed, hogy fel tudsz készülne, akkor vágj bele. Lehet, hogy feltöltődsz teljesen, mint ahogany az egyik válaszoló tapasztalta, de lehet a másik véglet is.

2010. nov. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én már mentem el így. Vittem a könyveim is, este tanulgattam egy kicsit, hogy azért ne legyen nagy kimaradás, de előtte és utána többet tanultam, ha véletlen nem jutok könyv közelébe,akkor sem legyen gond. Tényleg csak időbeosztás kérdése az egész.
2010. nov. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
nálunk a műszakisok semmilyen téren nem teljesítenek. az alja nagyon. de hát ezeknek nem is lesz később munkájuk:)
2010. dec. 9. 16:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!