Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyon rossz egy...

Szerintetek nagyon rossz egy iskolába protekcióval bekerülni?

Figyelt kérdés

Valószínűleg protekció nélkül is felvennének, de biztos, ami biztos. Ez egy nehéz suli, de általánosba is mindig kötelességtudó voltam, és évvégén maximum három négyesem volt. Szóval ha a felvételim jól sikerül, felvennének, de nem tudom, hogy fog sikerülni.

Szerintetek? Nem csalás, ha protekcióval kerülök be?


2010. dec. 16. 11:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Protekcióval bennmaradni cikibb, szerintem nem olyan agy bűn a bekerülés, de igazából azis csalás
2010. dec. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%
De, határozottan csalás. De ha nem reklámozod senkinek (értsd: k*rvára lapulsz), akkor nem derül ki. Az más dolog, hogy ezzel kitúrsz valakit, aki tényleg megdolgozott a bekerülésért...
2010. dec. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Hát van annyi eszem, hogy senkinek nem mondanám el.

És ennél sokkal nehezebb iskolát is ajánlottak tanárok, pályaválasztási tanácsadó, mert szerintük biztos, hogy képes lennék rá. Szóval protekció nélkül is bekerülnék, mint már mondtam, csak ez múlik a felvételi eredményen is, és abban bizonytalan vagyok, hogy sikerülni fog-e, mert ilyenkor általában bepánikolok.

2010. dec. 16. 12:07
 4/10 anonim ***** válasza:
Ne pánikolj, természetesen protekció nélkül is felvennének. Ilyen eredménnyel egy jó iskolába is.
2010. dec. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
49%
Hűha, nekem négyesen nem volt általánosban azt bekerültem protekció nélkül is. Egy bazi nagy vicc az, aki csak úgy tud valahová bejutni és nyilvánvalóan nem oda való.
2010. dec. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem meg nem rossz. Van olyan hogy az ember későn jön rá, hogy tanulni kellett volna és ez az utolsó esélye. Persze értelme csak úgy van, ha utána összeszedi magát és képes magától bennmaradni.. (Ja igen, teszek arra hogy ezzel kit túrok ki.) De ilyen jegyekkel téged tényleg felvesznek simán.
2011. jan. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
a protekcio az a legnagyobb JEGY,és mi lesz ha eltünik a protekció=MEGBUKSZ!!!
2011. jan. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Relatív, hogy rossz dolog e, rajtad áll, hogy belefér e az értékrendedbe.


Mindenesetre a protekció mozgatja a világot.

2011. jan. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Fölvettek?
2014. márc. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
A LEGKIRLYABB DOLOG!!!!!!!!!44!!NÉGY
2016. febr. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!