Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem értem, valaki megmagyarázná?

Nem értem, valaki megmagyarázná?

Figyelt kérdés
Fizetős szakra megyek idén, viszont nem vagyok benne biztos hogy az a nekem való szakirány. Ha a suli elkezdése után meggondolom magam, akkor válthatok szakot/sulit úgy is, hogy költségtérítésesen vagyok?
2011. jan. 1. 11:59
 1/2 anonim ***** válasza:
A költségtérítéseseket és az államisokat ugyanazok a jogok illetik (kivéve ösztöndíj), szóval ha egy államis megoldhatja a szakváltást, akkor te is, de ez nem szokott könnyen menni (finanszírozási formától függetlenül).
2011. jan. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Elméletben így van, de valóban nem olyan egyszerű. Pl ahova én járok, ott egy évet le kell húzni, hogy szakot válts, tehát félévkor nem vesznek át senkit.
2011. jan. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!