Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » One Step terhességi tesztet...

One Step terhességi tesztet csináltam, de nem értem pontosan. Lenn leírtam részletesem, hogy mit nem értek. Valaki megmagyarazná, hogy miért van ez így?

Figyelt kérdés
Tegnap este csináltam meg a tesztet. Egy perc után megjelent egy csík, tehát, hogy nem vagyok terhes. 10 percig néztem max. (mert ezt írta a papír), és még mindig 1 csík volt. De reggelre a másik kis ablakban megjelent plusz két csík, az előzőben megmaradt az az egy. Most akkor mi a helyzet? Érti ezt valaki?
2009. dec. 29. 13:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Érteni nem értem, de vegyél egy másik fajta tesztet, csak ennyit tudok tanácsolni.
2009. dec. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Negatív. Azzal ne törődj, hogy órák múlva milyen lesz, hisz nyilván azért írják rá az idő intervallumot amin belül le kell olvasni. Hasonló velem is történt. Ha baba van/lesz, időben megjelenik a második csík. Várj pár napot és tesztelj újra!

Drukkolok!

3 hós kislány anyukája

2009. dec. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :)
2009. dec. 29. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!