Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyenek az egyetemisták, ha...

Milyenek az egyetemisták, ha vizsgaidőszak van?

Figyelt kérdés

Szeretném megtudni, hogy milyenek az egyetemisták a vizsgaidőszak alatt. Hogy viselkednek, sok a stressz, esetleg bunkók a párjukkal, mert rengeteget kell tanulni és az agyukra ment, ilyesmi? Esetleg te hogyan éled meg a vizsgaidőszakot, hogy viselkedsz párodal, szeretteiddel?


Az én párom is egyetemista és ezért érdekel, hogy ilyenkor hogy viselkedjek vele és mi az ami ilyenkor megváltozik, kevesebb találkozás, stb...

Mi várható el tőle felém és tőlem mi várható el feléje.

Köszi a segítséget. :)


2011. jan. 13. 01:20
1 2
 11/18 anonim válasza:
Én is egyedül akartam lenni. És totál idegbeteg voltam. Ittam viszont citromfűteát, az lenyugtatott.
2011. jan. 13. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

sokat vagyok ébren, ergó fáradt vagyok. no meg ideges is. most is hányingerem van.

pedig tanultam év közben is, csak akkor volt annyi félévközisem, h a vizsgás tárgyakra nem maradt idő...

szüleimmel bunkóbb vagyok, zavar h nagyon nem értik a rdsz-t. és hiába mondom el nekik kedden, h csütörtökön vizsga, szerdán reggel és este is megkérdezik.

A párommal próbálok szokásosan viselkedni, kevesebbet találkozunk.

Neki is vizsgaidőszak van, őt nem viseli meg. 2 vizsga, a vizsgaidőszak végén, és kész is...

2011. jan. 13. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
fáradtak és elfoglaltak. legalábbis én így vagyok vele + egy-egy húzósabb vizsga elött ideges vagyok, ami a legjobb szándék és legnagyobb odafigyelés mellett is lecsapódik a környezetemben. szerintem mindenkinél. szóval szerintem légy türelmes és megértő, ha vége a vizsgaidőszaknak egy megkönnyebbült, vidám párod lesz.
2011. jan. 13. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Én fáradtabb vagyok ilyenkor. A barátommal viszont nem találkozok kevesebbet, mert az ad erőt, hogy vele lehetek. Mondjuk sokszor van az, hogy ilyenkor én tanulok, ő a hobbijával foglalkozik, vagy filmet néz, de legalább ott van mellettem, és megnyugtat. Ha kibukok a vizsga előtti este, akkor meg megvigasztal. Én nem leszek sokkal idegbetegebb, csak ha úgy érzem, hogy igazságtalanság ér.
2011. jan. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
52%
vizsgaidőszakra kijózanodunk és elkezdünk tanulni. :-D
2011. jan. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Sverdans, te akkor valami büfészakra járhattál, bme-n egy kis statika, sziltan vizsga felér 3 orgazmussal is :)
2011. jan. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Gyerekkori legjobb barátnőm, aki egyébként egy angyal, ilyen:


-ingerlékeny

-feszült

-morgós

-totál kialvatlan

-röviden: nem lehet hozzászolni, mert garantáltan lekarmolja a fejed

2011. jan. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
ideges vagyok, mindenen felkapom a vizet, olyan zajokat is meghallok amiket normál állapotban nem, ingerlékeny leszek.
2011. dec. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!