Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Római jog vizsgára elég 2 nap...

Római jog vizsgára elég 2 nap tanulás idegen nyelven? Írásbeli lesz, teszt,7 kérdésből 4re kell tökéletes válasz és megvan az átmenő, plusz egy szöveg, kommentálni és akkor maximum a pontszám.

Figyelt kérdés
Az egyetem nagyon kemény, szóval nem az a liccs-loccs dolog.
2011. jan. 14. 21:24
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!!!!! :) Majdcsak lesz valahogy, hátha mázlim lesz és ha mégsem, maradok pótra... :S Alkotmányjog neked nehéz volt? És a polgárjog? Én még ezektől is tartok nagyon...
2011. jan. 14. 21:49
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Nehezek voltak, de nálunk mindegyik tényleg csak szóbeli volt és több tételt is kellett húzni. Egy vizsga eltartott 30-40 pecig is/fő. Ez mondjuk 5 éve volt, már 26 éves vagyok és megosztok veled egy titkot, végül nem végeztem el :)) Másodévben hazajöttem. (Győrben tanultam, pesti vagyok, most már pesti egyetemre járok)

Nem bukások miatt, de katalizálta a dolgot...

Neked sok sikert, kezdj el mindig időben tanulni :))

2011. jan. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Az írásbeliken előszerettel kérdezik az apróbetűs részt, én nem mertem volna 2 nap tanulás után beülni vizsgázni...

De egy nagy kalappal neked!

2011. jan. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

Miért hagytad abba?? Nem bánod már? És most mit tanulsz?

:)

2011. jan. 14. 21:55
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Azért hagytam ott mert nekem lelkileg nem tett valami jót hogy messze tanultam, mármint külön páromtól, családomtól, barátaimtól.....szóval nem vagyok az a típus aki a szerettei nélkül a jég hátán is megél. Elég családcentrikus vagyok és ez betett. Hát ez van, és erre jött még rá hogy baromi sokat kellett tanulnom ezért vizsgaidőszakban sem tudtam rendesen velük lenni, és sok volt nekem a 8-10 szóbeli minden félévben a maguk 70-100 darab tételével, ez is igaz.


Most itthon vagyok és államigazgatásin tanulok szóval nem mentem messze a jogtudmány területétől :)

2011. jan. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Ja, kimaradt hogy nem bánom mert én hiszek abban hogy mindennek ami történik oka van :)
2011. jan. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

Biztos, hogy jó döntést hoztál. :) Én is nagyon-nagyon családcentrikus vagyok, minden második hétvégén megyek haza, meg minden első :) hétvégén átmegyek a nővéremhez, aki orvosin van egy másik városban. Muszáj kibírnom valahogy...

Sok sikert neked a tanulásban meg mindenben és köszi, hogy válaszolgattál! :)

2011. jan. 14. 22:04
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
igen, jól ellbeszélgettünk :))) jó éjt és sok sikert!!! :))
2011. jan. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
22:00! A Corvinuson tanulsz államigazgatást?
2011. jan. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
mi volt, hogy sikerült???? :)
2011. jan. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!