Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kitűnő tanuló kb.80 ponttal...

Kitűnő tanuló kb.80 ponttal bejuthat erős iskolákba?

Figyelt kérdés
Nagyon izgultam a felvételin és még primitív feladatokat is elrontottam. Most meg állandóan ezen vagyok, hogy jajj de kevés, meg, hogy egyik jó iskolába se vesznek fel! Pedig olyan könnyű volt, meg minden... És pont ezért félek, mert mások azt mondják milyen kevés pontot vesztettek. (2011)
2011. jan. 24. 13:52
 1/3 A kérdező kommentje:
Amúgy 4 osztályos gimnáziumba felvételizek.
2011. jan. 28. 22:23
 2/3 anonim válasza:

szerintem simán. mármint attól függ hova

Szent Lászlóba engem felvettek 84 ponttal és messze nem voltam kitűnő, és voltak akik kevesebb pontot szereztek mint én és ők is bejutottak.

nem tudom a Szent László neked erősnek számít -e. Én egyébként jobban ajánlom mint pl egy Apáczait vagy Kossuthot.

2011. jan. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
ez a 80 pont legyen a leg nagyobb gondod az életben...
2011. jan. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!