Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen "nem gyakori" nyelvet...

Milyen "nem gyakori" nyelvet érdemes megtanulni?

Figyelt kérdés

Németül már tudok, angolul megértetem magamat, de utálom, szeretnék valami különleges nyelvet, ami nem japán, kínai...


Mit javasoltok?


L20


2011. febr. 11. 17:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Egyik haverom kint toltott ket evet Malajziaban es elegge jol megtanult malajul. Utana Budapesten egy egesz jo allasajanlatot kapott, pont a malaj nyelvtudasa miatt.

En a helyedben valami gazdasagilag jelentos azsiai orszag nyelvet tanulnam meg, pl koreai, malaj, indonez.

Az arab is szerintem jol johet, habar ugy velem Magyarorszagon van eleg arab szarmazasu, akik barhogy is nezve elonyben lesznek akar hany evet szannal ra a nyelv tanulasara.

2011. febr. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Egyetértek az utolsó válaszolóval :)
2011. febr. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Koreai!!
2011. febr. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

kínai. bennszülött nyelv.

Én szívesen tanulnék oroszul

2011. febr. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
hoppá még a latin
2011. febr. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!