Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Bálnatudomány vagy balneológia...

Bálnatudomány vagy balneológia? Pokorny szerint ez mindegy.

Figyelt kérdés
[link]
2011. febr. 25. 19:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Alapvetően igaza volt Pokorninak ,csak a példája nagyon rossz volt és így leégette magát. Utánanézhetett volna, hogy miről beszél. De igaza van abban, h a sok divat vagy alibi egyetemista képzését nem kéne finanszírozni. Bölcsészkar, romológia, egyiptológia, tibetológia stb. Persze biztos szükség van egyiptológusra meg tibetológusra meg buddhista vallás kutatóra, de nem évente több száz emberre. Nem véletlenül hívnak sok hasonló szakot büfészaknak egyrészt simán elvégzik úgy,h be se járnak csak a büfében ülnek egész nap és májerkednek egymás előtt, h ők egyetemisták (lásd. régen pl. a BME-sek a Közgázra mondták ,h Fővám téri szabadidőközpont). Meg ugye miután elvégzik csak büfében kapnak állást ezzel a végzettséggel.


Régi vicc:

Mit mond egy frissen diplomázott bölcsész egy másik frissen diplomázott bölcsésznek, aki már talált munkát:

-Egy Big Macet kérek sültkrumplival és kólával.


Meg ugye a másik tipikus frissen végzett diplomás bölcsész munkát kap egy közeli kisboltban első munkanapján a boltos kezébe nyomja a seprűt, h seperjen fel.

-De főnök, nekem diplomám van!

-Jajj bocsánat, akkor adja ide a seprűt, megmutatom hogy kell csinálni.

2011. márc. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 bumbi02 ***** válasza:
amugy igen, valahol az ember egyetért.. megnéztem hogy idén melyik szakokat "szükitik", és bölcsészeten tavalyihoz képest 300al lesz csak alacsonyabb a maximum, viszont a gazdasági szakokon 1300al... nem értem hogy miért...
2011. márc. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Nagyon remélem, hogy nem számít SPAM-nek! ;)

[link]

2011. ápr. 1. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!