Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ennyi ponttal felvehetnek...

Ennyi ponttal felvehetnek egyetemre?

Figyelt kérdés

280 ponttal van esélyem az alábbi szakokra?

ZMNE-BKMK védelmi igazgatási (Budapest) ponthatár: 242

BCE-KIK igazgatásszervező ponthatár: 230

BCE-KIK nemzetközi igazgatási ponthatár: 236

ELTE-ÁJK munkaügyi és társadalombiztosítási igazgatási

ELTE-ÁJK igazságügyi igazgatási ponthatárok: 200-200

------

mindegyik szak levelezői, fizetős. A ponthatárok 2010 szeptemberiek. Miután javítottam érettségin most májusban kb 280 pontom lesz. Kérdésem az hogy ennyivel felvehetnek e az általam megjelölt szakokra.


Haverom mondta hogy ő 420 ponttal jutott be Corvinusra de nappalira és államira, igazgatásszervezőire és nagyon megijedtem hogy fel fognak e venni. Nagyon remélem hogy levelezői, fizetősön sokkal alacsonyabbak a ponthatárok...


Köszi előre is a hasznos válaszokat!


2011. febr. 26. 12:07
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

felvételi tárgyakból elvárható 4-5-ös? Az ötös már kitűnő.

Tehát te kitűnő tanuló voltál. Gratulálok, de ha nem tudsz a kérdésemre válaszolni húzz a búsba ne itt okoskodj ismeretlenül. Na kössz.

2011. febr. 26. 17:23
 12/17 anonim ***** válasza:
Akkor én megnyugtatlak. Fizetősre minden hülyét felvesznek, de férgese a félévek során úgyis kihullik.
2011. febr. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
32%
Ezt magyarázd be másnak :) Mintha középsuliban nem tudnád megtanulni 5-ösre a tananyagot még akkor is, ha minden este bulizni mész....
2011. febr. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Blablbla. De nyugi amúgy. Költségesre minden ostoba embert szinte felvesznek, aki meg még az átlagnál is hülyébb, úgyis hamar repül. Ott már nem sokat ofgnak érni az olcsó kis kifogások.
2011. febr. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
75%

Az előző hozászoláshoz még annyit hogy lehet hogy vannak akik 280 ponttal bekerülnek felsőoktatásba ...és? sztem ez így nagyon is jól van....ha egy kicsit körbenézne a kedves válaszadó látná hogy mennyi egyetemen fősulin piáznak, részegeskednek, kiabálnak ordibálnak, szemetelnek a jövő értelmiségei, és kb olyan szinten vannak mint egy 8 éves, több fösulin is ezt látom. Fiatal alkoholisták napi szinten isznak, csak vizsgaidőszakban tanulnak a többit a haver leadja az anyagot. Értem ezt főképp kommunikációsokra, menedzserekre, jogi karra de akárkit írhattam volna. A kommra a jogra a menedzserekre ha jól tudom pont magasak a bejutási pontok és ez a legalja. A takarító nénivel úgy beszélnek a koliba minta legutólsó cseléddel, elvárják ezek a barom kommunikációsok hogy a hányadékukat feltörölje, hétköznap a takarító, amit persze apu anyu fizette a piát. Egész nap szg-en játszanak, ennyi. A kommunikációsoknak is kb 400 pont a bejutás ha jól tudom és szakközépbe hajtanak de utána úgy le csúsznak, amennyire lehet, egy két kivétellel. Gimibe tanulnak utána fősulin szart se érnek aki jó ponthatárral került be

Én a bulizást 15-16 évessen csináltam piáztam szórakoztam, mostmeg tanulok számolok, olvasok dolgozok.

Az hogy sokan szarnak a tanulásra tizenpárévessen szerintem a világ legtermészetesebb dolga. Szerintebb az a gáz ha egy tizenéves nem szórakozik csak tanul egyfolytába, mert szart se fog érni, meg mi boldogság van abba hogy épp 5-öst hozott haza töriből. Ugyan! amióta leérettségiztem egy csomó tárgynak a hasznát se vettem, jól tettem hogy szórakoztam, az előző hozzászoló egy nagy bunkó. A kedves előttem hozzászóló pedig ha egy kicsit tanult volna az egyetemen akkor tudná hogy a diploma nem azért nem ér semmit mert ebben a rendszerben a gyengébbek is bekerülnek ,hanem azért mert többszöröseit gyártják szakembereknek pl tanár mint amennyi a gazdaságban szükség van rájuk. Holott a piázósakat puskázósakat már az első hónapba ki kéne vágni, akkor nem lenne gond.


Te pedig próbáld meg, minnél feljebb juss, tanuljj, de ez nem gimi, és itt már szakmás dolgok lesznek. Sikerülni fog! Jók az esélyeid.

2011. febr. 27. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Esetleg kedves válaszadók, ugyanis legalább ketten voltunk 77%-sok, ha nem 3-an.
2011. febr. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

00:42


Hát ez kemény volt. :D Köszönöm a biztatást. Már elkezdtem tanulni, nem lesz könnyű az emelt magyar de muszáj..

2011. febr. 27. 18:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!