Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Testnevelés felmentés erre a...

Testnevelés felmentés erre a 4 hónapra?

Figyelt kérdés
Segítséget szeretnék kérni abban, hogy hol szerezhetek be egy orvosi felmentést ahhoz, hogy ne kelljen bejárnom órákra és mellé ne küldjenek el gyógytesire. Valami magánrendelés vagy nem tudom, pár ezer forintot nem sajnálok rá, Budapesten, ha lehet.
2011. márc. 12. 09:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Engem simán a háziorvos íratott ki.

Megmondtam a problémámat, hogy két iskolába járok egyszerre és, hogy nem kell nekem még a tesi is hiányzott órának mikor a másik helyen vagyok.

Elküldött gerinc röntgenre, volt egy kis gerincferdülésem ami ugye kb mindenkinek van. Írt egy papírt, hogy normál testnevelés órán nem vehetek részt és, hogy gyógytesit biztosít számomra. Utóbbi mondatot csak azért írta, hogy a suliba ne köthessenek bele, hogy majd ők küldenek el.

21/L

2011. márc. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
értem! és az osztályzáskor nem kértek ajánlott jegyet a gyógytesiről? nagyon köszönöm a választ.
2011. márc. 12. 09:17
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem kértek semmit. Volt egy papírom róla, hogy fel vagyok mentve. Ez a papír kapott egy iktató számot amit a tesitanárnak oda kellett adnom.

Innentől kezdve az jelent meg az indexemben, hogy "felmentve".

Anno gimiben csak 1 hónapot voltam felmentve.Ott azért nem kértek osztályzatot mert a többi hónapban tesiztem, tehát volt jegyem.

De egyébként iskolánként változhat az elbírálás.

2011. márc. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!