Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lebuktam a töritanárnál Ti...

Lebuktam a töritanárnál Ti mit csináltatok volna?

Figyelt kérdés

Szóval mostanában nagyon sokat kell tanulnom és inkább a matekot és a fizikát tanulom jobban(mert nehezebben megy)

A töritanárunk mondta h dogát fogunk írni.Csütörtökön meg is írtuk de puskáznom kelett mert mondom matek+fizikát tanultam.

Szóval ki is puskáztam(nem vette észre a tanár),másnap a tanár kiosztja és nekem négyes lett az előttem ülőnek meg 1-es.

Erre az a gy.kér felháborodva mondja a tanárnak hogy ő készült és mégis egyes lett neki én meg puskáztam és négyes lett.

Erre a tanár az összes feladatot visszakérdezte(én meg válaszoltam amennyire emlékeztem a puskából)és egyest adott a négyes helyett.:@ :@

Ti a helyemben megvertétek volna azt a csicskát?


2011. márc. 18. 18:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
64%
Hát én nem, mert egyáltalán nem vagyok egy agresszív ember, de majd felrobbantam volna. Mindenesetre nem ítélnélek el, ha felpofoznád.
2011. márc. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
58%

én inkább a tanárt verném meg, mert veled kivételezett.


az összes gyereket egyenként kellett volna szóban feleltetnie.


ezzel most negatívan diszkriminált téged, ami súlyos sértés.

2011. márc. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Hát ja az osztály 80%-a puskázik én meg ilyen barom miatt kapok egyest
2011. márc. 18. 19:03
 4/15 anonim ***** válasza:
63%
Igazságosnak érezted volna a négyesedet?
2011. márc. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Az sem lett volna igazságos, hogy így kaptál volna négyest, viszont tényleg akkor már feleltessen végig mindenkit, mert ki tudja ki puskázott.
2011. márc. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
70%

Nem. Puskáztál, csaltál, lebuktál. Így jártál.

Pontosan tudom, milyen érzés, én bioszon jártam így, hogy lebuktam. De erről tudni kell, hogy a biosztanár annyira rosszul látott, hogy kivétel nélkül mindenki puskázott nála. És csak én buktam le, senki más.

Az, hogy más is puskázott, nem ment fel téged. Másrészről szerintem nem történt negatív diszkriminálás. A tanárnak valaki azt mondta, hogy te puskáztál. Ő ezt nem hitte el azonnal, hanem kikérdezett. Itt lehetőséget adott neked, hogy ha hamisan vádoltak meg, akkor tisztára mosd magad. Csak hát ugyebár nem volt hamis a vád.


Tulajdonképpen nagyon felháborítottál. Csaltál. Kiderült. Ha egy csepp tisztesség volna benned, akkor behúznád füled-farkad és kussolnál. Nemhogy még neked áll feljebb!!!!!!!!!

A helyzetedre az lett volna a tisztességes megoldás, hogy megírod a dogát, lesz amilyen lesz, és megtanulod az anyagot a pótdogára és ott megírod jól. Vagy akár hogy odamész a tanárhoz az óra elején, hogy nem tudtál készülni, hadd írd meg később. Szánalmas, hogy a tisztességes megoldás eszedbe sem jutott, és még te gyökerezed le azt, aki nem csalt!!!!!

2011. márc. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Ez nem olyan tanár hogy meg lehetne írni később

Vagy megírod most vagy egyes

De viszont bennem van annyi gerincesség hogy nem köpöm be a másikat

Attól nekem nem lesz jobb max az a másik megutál

Igen elismerem hogy rossz dolog a puskázás nem is nagyon szoktam,de én SOHA nem szólnék a tanárnak hogy a másik puskázik

2011. márc. 18. 19:52
 8/15 anonim ***** válasza:
52%

El vagy még mindig tájolva. Az a gerincesség, ha nem puskázol.

Én megértem az illetőt, baromi idegesítő, amikor mögöttem pofátlanul puskázik valaki, pláne ha még jobb jegyet is kap rá. A helyében, ha felforr az agyvized egy ilyen igazságtalanság miatt, te is beköpted volna.


Mindegy már, az a lényeg, hogy ha már puskáztál, akkor ne pufogj és ne beszélj itt gerincességről. Szállj magadba és legközelebb oszd be jobban az időd.

2011. márc. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

én beb@5ztam volna neked egy karót + ott helyben újraírás, ha nem tudsz mindent tökéletesen a dolgozatból... és az nem kifogás, hogy más is puskázik + matekot és fizikát kellett tanulni, mert van idő, középiskolában bőven van, mindenre... én eddig 1szer puskáztam az egyetemen, nem buktam le, de a tanár ráírta, hogy ezt a formulát mi nem ismerjük és lenullázta a ZH-t, jogosan...


tanuljál normálisan, az éri meg, ha meg csak összepuskázod a jegyed, az egyszer úgyis ki fog bukni... ha szerencséd van az érettségin és csak egy szar helyre vesznek fel, ha nincs, akkor felvesznek egy jóhelyre és félévkor megvágnak mindenből...

2011. márc. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

"de a tanár ráírta, hogy ezt a formulát mi nem ismerjük"

Mi az, hogy nem ismerjük? Te miért ne ismerhetnéd? Ezt egyáltalán nem értem. Nem tudtam, hogy tilos jobbnak lenni valamiből.

2011. márc. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!