Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ott akarom hagyni az egyetemet...

Ott akarom hagyni az egyetemet, pontosan mit írjak a kérvénybe?

Figyelt kérdés
2009. febr. 26. 07:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért kell ehhez kérvény?
2009. febr. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell nagyon részletezni, kérelmezed, hogy zárják le az indexed, és szüntessék meg a tanulói jogviszonyod, ennyi. De ha bemész To-ra, akkor ott simán megmondják.
2009. febr. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Figy, sztem azért 5x gondold meg, ott akarod-e hagyni ... legközelebb talán 10x nehezebb lesz bekerülni, én a helyedben azért tudod a mai világban amikor egy diploma amoylan minimum, nem gondolkodnék ezen, akkor se ha most tök feleslegesnek látod, de persze nem ismerem a körülménykeet .... csak gondold át sztem.
2009. febr. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem regisztrálsz köv félévre, 2 félévet tudsz halasztani, utána kiraknak automatikusan.

De gondold meg, mert ha államis vagy, akkor ezeket már levonják az államilag támogatott féléveidből

2009. febr. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én azt írtam bele, mikor átmentem külföldi egyetemre, hogy alulírott x,y kérvényezem az indexem lezáratását, mivel x,y egyetemen jogviszonyomat (aktuális dátum) átjelentkezés miatt megszüntetem. Bővebb indoklás nem kell.
2009. febr. 27. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

köszi :)

Igazából 10

2009. febr. 27. 06:59
 7/9 A kérdező kommentje:
szóval 100x is meggondoltam, tényleg semmi értelme :S nem is akartam igazán, van több szakmám is, szóval elleszek :)
2009. febr. 27. 07:01
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát ha te magad nem látod értelmét, akkro ne erőltesd persze, csak tudod itt nem szakma-kérdésről van szó, hanem iskolai végzettség szintjéről, és a mai világban (nemcsak anyagiakra gondolok) egy darab egyetemi diploma majdhogynem kötelező. Szóval én a helyedben nem tenném, de te döntesz nyilván ... Csak majd nehogy 2 év múlva szembesülj azzal pl. hogy azért bizony komolyabb és jobban fizető pozíciók tök mindegy milyen, de lényeg hogy egyetemi oklevélhez vannak kötve, azaz automatikusan kizárod magad a lehetőségekből. Ezen inkább érdemes elgondolkodni, nem ?

Nézz cssk meg egy mai "normálisabb" szintű állaáshirdetést, ami a minimum:

-egyetemi végezttség

-az angol + egy másik nyelv kb felső szintű ismerete

-és ezek után jön az összes többi szakmai követelmény, de ez csak amolyan beugró feltétel ...

Hát sok sikert a döntésedhez!

2009. febr. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
ok, a választ a kérdésemre megkaptam, kioktatást nem kértem...most magyarázkodjak? Hidd el meg van rá a komoly okom. de köszönöm még egyszer a válaszokat!
2009. febr. 28. 06:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!