Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy vegyem rá a szüleimet?

Hogy vegyem rá a szüleimet?

Figyelt kérdés
Most megyek középiskolába, és a szüleim nem engedik meg, hogy bejárós legyek. (Busszal 1,5 óra az út oda is és vissza is.) 4:40kor kellenekelenem.. De ez nekem nem probláma, hiszen az összes barátnőm és ismerősöm is bejár. Hogy vegyem rá a szüleimet, hogy engedjék meg a bejárást? Ők azt akarják, hogy legyek kollégista, én pedig az nem akarok!
2011. márc. 31. 17:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Osztán miért nem akarsz? Végre elszakadhatnál a szüleidtől, kicsit megtanulhatnál élni. És nem kellene hajnalok hajnalán kelni. Nomeg a szüleidnek is lehetne újra egy kis magánélete 14 év után.
2011. márc. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
kollégista voltam, jó buli :)
2011. márc. 31. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A lányom is ugyan ebben a dalba jár. Nincs is ideje semmire.Amikor nulladik

órával kezdte hajnal négykor kelt és 4.45-ös fűtetlen buszokkal járt.Most is csak már nagyobb. Sajnálom. Csütörtökön mikor 8 órájuk van és haza ér este 7-re ülve alszik el.Kollégiumba nem akar menni.Ez az egész rá megy a tanulás minőségére.Órákon nem tud koncentrálni, ha késik a busz igazolásért kellene menni de azt sem fogadják el mindig. A városi busz nem várja be a távolságit és emiatt több mint 3 kilométert kell télen nyáron cikis városrészen keresztülmenni. Aggódás az életünk. Csak a kollégium mellett tudnám letenni a voksot, de ahhoz tanulásban is nyugodt társakra van szükség ! Ha nincs a kolesz maga a pokol.

2011. márc. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
vannak közelebbi iskolák is...
2011. márc. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
18.41 Ez nem főváros és itt nincs az emberek s.e alá téve semmi!
2011. márc. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!