Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan vegyem rá a szüleimet...

Hogyan vegyem rá a szüleimet egy kiskutyára?

Figyelt kérdés
Sajnos anyum ellenzi nagyon a kutyát apum még bele is menne mert őt nagyon nem érdeklik az ilyenek. Hogyan tudnám rábeszélni anyumat. Tudja hogy foglalkoznék vele mert mikor vigyáztam az ismerősömék kutyájára majdnem fél évig egyszer se nyafogtam imádtam hogy vihetem sétálni és hogy kint szaladgáltam vele a szabadban. Rengeteg türelmem van a hoz hogy tanítgassam trükkökre stb. Szóval tudja hogy felelősség teljesen foglalkoznék vele de még sem engedi hogyan tudnám rá venni?
2011. nov. 4. 22:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha azért ellenzi, mert plusz kiadást jelent, akkor nem nagyon tehetsz semmit.
2011. nov. 5. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Anyu, szeretnék egy kiskutyát.
2011. nov. 5. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kérdező szerintem úgy,hogy meséld el anyukádnak amit tudsz kutyákról,vagy tegyél igéretet.
2011. nov. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Adrienne28 ***** válasza:

Kb 10 éves lehettem kimor kitaláltam hogy kutyát szeretnék.Anyukám ellenezte...Azt mondta kutya panelba nem való(belátom igaza volt ) de a következőkkel elértem egy spánielt:

1, munkát vállaltam a környéken: kutyasétáltatás....

az idős nénik szerettek és egyre többet mentem...

Kb fél évembe tartott de anyukámra nem jutott időm.Suli, tanulás és irány a munka.Este 8 ig kutyáztam.Majd reggel 6 kor keltem és kutyáztam majd haza irány a suli és megit minden előlről.A hétvégéken anyukám em látott szinte soha.Mikor közölte,hogy ebből elég mert nem vagyok vele soha közöltem hogy kutyát akartam ő közölte hogy nem lehet.Hát nekem ost több kutyám van mint amit akartam és több fajta is és nem hagyhatom cserben a kutyusaimat.....Erre elment és hozott egy kis spánielt...Igaz rossz volt abba hagyni a munkát de ami időt a többivel töltöttem azt utánna a sajátommal tettem...És persze anyu is lejárt velünk egyre többet sétálni....Összehozott minket a kutyus úgymond....

2011. nov. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De jó neked. Én és úgy 10 éves korom óta könyörgöm egy kutyáért régen beláttam hogy annyira nem tudok gondoskodni róla de most így 17 évesen már igazán lehetne. Én is ügyködtem így az ismerőseim kutyái körül sétáltattam tanítottam őket. A menhelyre jártam önkénteskedni és semmi. És nagyon fáj nekem mikor egy kutyára vigyázok 1 hónapig vagy több ideig és utána elkerül olyankor a szívem szakad meg pedig tudom hogy úgy is fogom látni őket de menyivel jobb lenne egy saját kutyus
2011. nov. 5. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!