Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Fősulisok, egyetemisták! Ti...

Fősulisok, egyetemisták! Ti hogyan tudtok egyszerre olyan sok anyagot megtanulni?

Figyelt kérdés

Én ugyan még csak érettségi előtt állok, de jó lenne begyűjteni néhány tippet, hogy a tapasztaltabbak hogyan csinálják.

Mivel 11.-ben megcsináltam az angol előrehozottat, most év elején pedig a németet (nekem ez volt a választott tantárgyam) ezért júniusban majd "csak" töriből és magyarból kell szóbeliznem. De szerintem ez éppen elég, mivel ez a két legmagolósabb tantárgy, itt tényleg akkor fogok jól teljesíteni, ha benyalom a tételeket. Persze nyilván a nagyját már tudom, de mégiscsak ismétlés stb.. Ez nem lesz egy könnyű feladat, ezért kérném a ti tippjeiteket, trükkjeiteket.

És még egy kérdés a végére: hogy csináljátok, hogy nem keveritek az adatokat? Én pl. életrajzokat is keverek mindig, még akkor is, ha csak pl kettőt kell egyszerre észben tartani, nem tudom mi lesz, ha majd 20at..


2011. ápr. 1. 21:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
okosak vagyunk. (jó esetben...)
2011. ápr. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Ha tanultál 4 év alatt nem lesz nehéz...És van egy csomó időd amúgy is és ez csak 2 tárgy...

(Főiskolán több olyan tantárgy lesz, amibe vizsgaidőszak elött fogsz először belenézni, és csak napjaid lesznek megtanulni...)

Szóbeliig meg még rengeteg idő van, ez a 2 tárgy meg semmi...

2011. ápr. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!