Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha nem megyek el az egyik...

Ha nem megyek el az egyik iskolába szóbelizni, akkor milyen következményein lesznek? Az Általános Iskolám tudni fog róla, hogy nem jelentem meg?

Figyelt kérdés
Azon kívül hogy nem vesznek fel oda. Kérlek, próbálj meg minden kérdésre válaszolni, köszönöm.
2009. febr. 27. 12:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom hogy nem fog tudni róla. Az általános iskola csak annyit fog tudni hogy felvettek-e vagy nem. Még így is felvehetnek ha olyan a bizid meg a központis pontjaid, na és attól is függ hogy teljesítettek a többiek.
2009. febr. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hiszen az is előfordul hogy két gimnázium egy napra rakja a szóbelit és arra mész el amelyiket fontosabbnak tartod. Arról se tud az általános iskola. Előző voltam csak ezt kifelejtettem :)
2009. febr. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
oksa, és kösz! Csak... van egy iskola, amit be is jelöltem, de hiba volt! Tök hülye vagyok! Nem akarok oda menni! A szóbelije pedig nehéz, csendéletet kell ott csinálni EGYBŐL és időközben rájöttem h nem is vagyok annyira jó rajzos... meg kell tanulni 20 dalt énekből, mert egybe van, szóval rájöttem h nem kellet volna bejelölni. Így most már nem is akarok elmenni a szóbelijére, nem akarom h fölvegyenek!!! Van másik iskola, ahova felvesznek, csak attól félek, hogy a suliban (általános iskolában) az igazgató megtudja h nem mentem el a szóbelire és leszid... és azt NAGYON NEM AKAROM, mert az igazgató az osztályfőnök... és nem egy megértő típus...
2009. febr. 27. 13:08
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem lesz baj nyugi :) és sok sikert am én is továbbtanulás előtt állok :D
2009. febr. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi neked is
2009. febr. 27. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!