Jogos a felháborodás?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Már feltettem a kérdést csak rossz kategóriába és törölték. Az a helyzet,hogy pénteken nem mentem be szakköre, mert a legjobb barátnőm jött hozzám és én is hozzá Most fordult elő először,hogy nem mentem be. Mivel szóltak a szakkörtársaim,hogy nagyon dühös volt a tanár megkértem Anyumat,hogy írjon egy igazolást mi szerint indokoltan hiányoztam. Meg si írta és ma elvittem a tnárnak,de ő leordította a fejemet,hogy csak acsavargáson jár az eszünk meg nem fogadja el az igazolást adjam oda az ellenőrzőmet neki és megbeszéli az igazgatóval,hogy mi ír be vagy mit kapok. Szerintem ez abszurd,mert ez csak szakkör nem hivatalos óra és nem kellene ez miatt ekkora felhajtást csapni. Mi a véleményetek? Előre is nagyon köszönöm!

14L


2011. ápr. 12. 19:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Most valószínűleg önigazolást vársz, mert már magadban eldöntötted, hogy ez csakazért sem volt jogos és punktum. A válaszolóktól mégis mit vársz?
2011. ápr. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem önigazolást várok,hanem mások véleményét,hogy csak én látom-e így vagy mások is.
2011. ápr. 12. 19:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor fel lehetnél háborodva, ha nem csavargás lett volna. De igazából tényleg az volt. Innentől kezdve....
2011. ápr. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De miért számít csavargásnak amikor otthol voltam meg négy házzal arrébb? Mert ha nem tudom példáúl a városba császkáltam volna azt mondom jogos,de így,meg most fordult elő először,hogy nem nentem be ő meg beakarta hívatni anyut,de azt mondta nem megy be,mert a húgomra kell vigyáznia meg külömben sem nagy ügy amikor tudta hol vagyok. Ma nem beszéltem a tanárral,de szakkörről kiiratkoztam,legalább is az igazgatónak elmondtam,hogy kiszeretnék és azt mondta hogy alá kell írnunk valami papírt és oké.
2011. ápr. 13. 18:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Tök lényegtelen,. hogy az utcán voltál vagy négy házzal arrébb. A lényeg az, hogy nem vmi fontos okból hiányoztál (pl. betegség), hanem mert óra helyett inkább a bnőddel szórakoztál.
2011. ápr. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!