Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Írásbeli érettségin lehet...

Írásbeli érettségin lehet puskázni?

Figyelt kérdés
Vagy mindenképpen észreveszi a tanár?
2011. ápr. 16. 21:16
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
ja meg a vizsgabiztos vagy kicsoda:D és jó esetben a tanár nem nagyon kérdez...
2011. ápr. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
utólag hogy tud kiderülni a puskázás? ezt nem nagyon értem. Meg amúgy tényleg ezt mondják, hogy az egész termet felfüggesztik
2011. ápr. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:

Sok mindent mondanak...

Sokszor rá lehet jönni, de ezt nem tudom itt részletesen leírni, és nem is akarom.

2011. ápr. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
jólvan, lényegtlen. És azt hogy érted, hogy utólag derül ki a puskázás?
2011. ápr. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
A javítás során.
2011. ápr. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
nem mondod. de lehetetlen utólag kideríteni, hogy vki puskázott. Pl. be van írva a helyes válasz és akkor lenyomozod, hogy pont ekkor kihúzta a pad alol a puskát és leleste vagy hogy gondolod?
2011. ápr. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Mint mondtam, nem szeretném elmondani, hogy gondolom, nem fogok tippeket adni senkinek. Én tudom, hogy nem lehetetlen, mert már meg kellett csinálnom, igaz, hogy szerencsére nem érettségin. Ha te úgy érzed, hogy többet tudsz erről a témáról, mint egy nagy dolgozatjavítási tapasztalattal rendelkező tanár, és lehetetlennek tartod, az a magánügyed, és jogod van hozzá, bár igazad attól még nem lesz tőle. Ezen tovább nem fogok vitatkozni, gondolj csak, amit akarsz.
2011. ápr. 17. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
Utolsó megszabad kérdezni, hogy milyen tanár vagy?
2011. ápr. 17. 09:08
 19/28 anonim ***** válasza:
100%
00:09 a kérdésre válaszolj már!! Ki kérdezte most azt, hogy hogyan kell puskázni? Azt kérdeztük, hogy hogyan derül ki utólag, ha vki puskázott? milyen javítótanár vagy, ha még a kérdést sem érted?
2011. ápr. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%
Hiába szemtelenkedsz, a kérdést pontosan értem, és nem kívánok válaszolni rá. Te nem értetted a választ. Én itt sok embernek segítek, válaszolok a kérdéseikre, vagy linkeket adok, ahol válaszokat találnak, még olyankor is segítek, amikor tanárok részéről igazságtalanság ér valakit. Ennyi és nem több. Azt nem várhatja tőlem senki, hogy csaláshoz nyújtsak támogatást, márpedig ha részletezném ezt, akkor pontosan ezt a segítséget adnám meg. Ha személyeskedés helyett gondolkodsz, könnyen belátod, hogy aki az ellenőrzési módszereket ismeri, az könnyebben tudja kijátszani őket. Így tehát kénytelen leszel megelégedni azzal a válasszal, hogy nem mondom meg. Nagyon sok minden mást sem mondanak el az életben, amit nem kell mindenkinek tudnia. (Azt egy szóval sem állítottam, hogy mindig, minden esetben látszik a csalás, csak azt, hogy sokszor igen, de aki tud olvasni, annak ez már kiderült a fentiekből.)
2011. ápr. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!