Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt elrontottam? :/ ( rövid...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt elrontottam? :/ ( rövid neki a kérdés)

Figyelt kérdés
1 hónapja vagyok együtt a barátommal, és lefeküdtünk. Úgy érzem túl korai volt, várnom kellett még volna, így már nem érzem magam "izgalmasnak" hogy már ennyire az elején "megkapott". Mindenki azt mondja, hogy ne kapkodjuk el a szexet, mert akkor valószínűleg nem lesz hosszútávú a kapcsolat. Ha már az elején elmúlik az a varázslat...Szerintetek is korai volt? :S Normális válaszokat kérek. Olyan rosszul érzem magam. Pedig örülnöm kellene, és pozitiv élménynek kellett, volna legyen az első együttlét, de így inkább csak lelkiismeret furdalással gondolok rá vissza :/ (nem voltam már szűz)
2010. szept. 6. 21:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha így érzel utána akkor szerintem igen, korai volt.
2010. szept. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
én 1 hónapig voltam volt bnőmmel és nem feküdtünk le és sztem ez volt a baja a kapcsolatunknak :S
2010. szept. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nem vagyok ribanc...de én második este lefekudtem a barátommal miután megismertem...nagy volt a szenvedély megőrűltűnk egymásért... eszméletlen jó volt a tengerparton ismerkedtünk meg... és több mint 3éve vagyunk együtt... 2hete megkérte a kezem... nagyon oda van értem...látom ahogy rámnéz...mintha én lennék neki a világ legszebb kincse, és én is így érzek, imádom őt
2010. szept. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

na ja vannak ilyenek is :P

sok boldogságot nektek :)

2010. szept. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
bizz magadba... nézz rá szenvedélyesen... csábitsd mindig...ne légy amegszokott... és bizz abba hogy fontos vagy neki... szerintem örül neked és fontosvagy számára... különben nem fekudött volna le veled
2010. szept. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
köszi :)... jahh azt is én irtam hogy biz magadba :) és a barátodba is...ne kételkedj, ne huzd ijenekkel az időt... inkább légy boldog és mosolyogj mindig
2010. szept. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
gondoly arra hogy milyen jó volt vele... (remélem az volt)
2010. szept. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
21:39 ez milyen szép :) gratulálok! egyébként jó volt. Csak nem tudom :S Most inkább úgykellene érezzem, hogy még közelebb kerültünk egymáshoz, de egyáltalán... semmi... inkább mintha eltávolodtnk volna. Lehet, hogy csak magambabeszélem, mert tudom, hogy szeret. És én is őt. Imádom! Lehet, hogy azért van ez mert tulságosan szeretem és félek, nehogy elveszítsem!? Azért írhattok még(: Volt már valaki hasonló helyzetben? Szívesen olvasnám a történeteket^^
2010. szept. 6. 21:54
 9/10 anonim ***** válasza:
ezt csak magadbabeszélted :) ettől nem távolodtok el szerintem... mikor legközelebb találkóztok ugorj a nyakába és csokold meg forron...ha ő ennek örűl és viszonozza, nyert ügyd van tutira :)... és légy boldog...mutasd ki a szereteted neki és had lássa mennyire boldoggá tesz
2010. szept. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sztem nem volt korai. Én a barátommal már első éjszaka lefeküdtem, és már majdnem fél éve minden okés, és szeretjük egymást.. :) az igaz, hogy a szex sokat számít, de nem ezen múlik az egész :) és ne legyen lelkiismeret furdalásod. =)
2010. szept. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!