Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lehet ezért fellebbezni?

Lehet ezért fellebbezni?

Figyelt kérdés

Nekem minden pont nagyon számít, ezért kérdezem:

Azt láttam az érettségik statisztikai oldalán, hogy a 0,80666666-os érettségieredményt 80%-ra írták. Sztem pedig matematikailag 81%! Azért kérdezem, mert mi van akkor, ha nekem is hasonló lesz? Fellebbezhetek? Sokat számít nekem ez az 1 pont is, ugyanis a tavalyi ponthatár közelében vagyok!

U.i.: nem most érettségiztem, hanem 10 éve, ez most "csak" egy kiegészítő volt, tehát olyat ne írjatok, hogy tanuljak a többire, hátha az jobb lesz. :)


2011. máj. 17. 09:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól tudom az érettségit fixen lefelé kerekítik.
2011. máj. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az előző jól tudja, lefelé kerekítenek, tehát nem fellebezhetsz!
2011. máj. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hat marha jó fejek, ennyit a matekról! :(
2011. máj. 17. 10:19
 4/7 anonim ***** válasza:
52%
Tanulni kellett volna többet aranyom, ez így veszett fejsze nyele. És ja, érettségin nem jófejkednek, lefelé megy a kerekítés még 80,9999%-nál is csak 80.
2011. máj. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves utolsó aranyos szavaidat, hogy tanulni kellett volna többet! Azt hiszem két gyerek és munka mellett ennél többet már nem lehetett. Mást se csináltam 5 hónapon keresztül, csak tanultam, nem jártam el sehova, nem néztem tv-t, mikor a gyerekeim aludtak én akkor is a könyveket bújtam, útközben és orvosi váróban, mindenhol úgyhogy ezt kikérem magamnak! És nem az ilyen jóindulatú véleményekre voltam kíváncsi.
2011. máj. 17. 18:01
 6/7 anonim ***** válasza:
33%
Azt áruld el, mégis honnan a bánatból szüljem ki, hogy te kifiaborja vagy és mikor mennyit güriztél érte, mikor az ehhez hasonló kérdések 99%-át hisztizó, lusta gimisek teszik fel? De én kérek elnézést, hogy ezt nem tudtam rögtön... -.-
2011. máj. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ezért nem kell általánosítani és mondjuk ha a kérdést elolvastad volna láthattad volna, hogy nem most érettségiztem, hanem 10 éve, most csak kiegészítőt csináltam.
2011. máj. 17. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!