Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Felvételizők! Diákigazolvánnya...

Felvételizők! Diákigazolvánnyal kapcsolatos kérdés?

Figyelt kérdés

Ugyebár megkaptam pár hete a regisztrációs levelet és benne a diákigazolvány igénylést(aláírás, fénykép felragasztás)

El is fogom küldeni, a kérdésem az lenne, hogy mikor július vége fele megkapom a levelet h hova vettek fel, annak a másolatát el kell küldeni nekik és csak akkor küldik a csekket?


2011. jún. 1. 12:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nincs csekked az igénylőlaphoz?


Lennie kell, le lehet tépni a 2. oldalról. Egyébként ráérsz bármikor igényelni, szeptemberben is akár.

2011. jún. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Azt nem most küldték, hanem majd fogják, ezért is kérdeztem h azt el kell e majd postán küldeni, a másolatot :) egy csekket kaptam, a 9ezret:)
2011. jún. 1. 12:57
 3/12 A kérdező kommentje:
Amúgy a buszbérlet miatt akarom már most megcsinálni, h ne szempemberben kelljen...bár a középsulis még októberig érvényes, nem?Matrcia nélkül is?
2011. jún. 1. 12:58
 4/12 anonim ***** válasza:

A középsulis elvileg addig érvényes, amíg meg nem kapod a bizonyítványodat, de gyakorlatilag az ellenőr nem fogja megkérdezni, nem érettségiztél e már véletlenül.

Viszont akármikor csináltatsz diákot, így is úgy is csak szeptember-október körül kapod, hiszen majd csak szeptemberben fogsz beiratkozni.

2011. jún. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem kell másolatot küldened sehova.

Kitöltöd majd az igénylőlapot, lesz hozzá egy 1500Ft-os csekk. Az egyetemeden pedig majd áttudod venni ősszel felmatricázva.


Az pedig hülyeség, hogy érvénytelen lesz a diákod, mikor megkapod a bizit. A diákigazolványod okt. 31.-ig érvényes, használhatod amire szeretnéd.

2011. jún. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

köszi :) akkor sztem még most nem igénylek.

Egyébként ezt a másolatos dolgot egy ismerősöm mondta, de a levélben nem láttam semmi ilyet, ezért inkább itt megkérdeztem

2011. jún. 1. 13:31
 7/12 anonim ***** válasza:

"Ugyebár megkaptam pár hete a regisztrációs levelet és benne a diákigazolvány igénylést"

"Azt nem most küldték, hanem majd fogják"

"egy csekket kaptam, a 9ezret"


Most akkor mit kaptál, és milyen másolatot akarsz te beküldeni és kinek?

A diákigazolvány igénylő lapodon egy 1500Ft-os csekknek kell lennie. Ezt kell majd befizetned a nyáron valamikor, így kicsit hamarabb kapsz majd diákot, mintha szeptemberben igényelnéd, de így is majd csak az egyetemen tudod majd átvenni jó kis átfutási idő után.

2011. jún. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Szerintem te nem most felvételizel már bocsi...mert csekket nem küldenek, a 9ezres csekket küldték a reg.csomagban, ami az egész eljárás díja. A diákigazolvány csekket akkor küldik, ha a fényképemet ráragasztom a lapra és aláírom, aztán beküldöm.Rá van írva kiemelt fekete betűkkel h akkor küldik.
2011. jún. 1. 13:40
 9/12 anonim ***** válasza:
43%

Aki nem ért hozzá minek ír???

Semmilyen csekket nem kapott még senki,csak az,aki feltöltötte már.

Írta a kérdező,hogy IGÉNYLÉS!Nem tudom azon mit nem lehet érteni ??

A csekket akkor küldik,ha a lapot visszaküldik.


Nem kell majd a másolatot küldened,amint megkapták a leveledet küldik is a csekket, amit ráérsz akkor befizetni, amikor tudod,hogy felvettek(aug 5ig) mondjuk ez logikus:)) Én nem most igénylem, majd mikor beiratkozom,szerintem akkor is tökéletes.


Sok sikert a felvételihez!;)

2011. jún. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Cicavirág, akkor te még nem láttál diákigazolvány igénylő lapot ;) Mielőtt pedig engem osztasz, a kérdező értelmezési képességeit is kérdőjelezd meg.
2011. jún. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!