Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit szóltok ahhoz, hogy...

Mit szóltok ahhoz, hogy Alekosz megy a Zsigmond Király Főiskolára?

Figyelt kérdés
Oda akartam jelentkezni jövőre... de így nem hiszem, hogy fogok. Szerintem tiszta égő... Befolyásolja szerintetek majd a megítélésem, hogy egy iskolába jártam egy ValóVilágossal?
2011. jún. 1. 20:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Gigi meg a BGF-re meg a Pécsi Egyetemre jár, pff..na ennyit erről. Szerintem a Zsigmond Király enélkül se volt valami menő.
2011. jún. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kir érdekel? Nem lesz benne a diplomádbna kikkel jártálé.
2011. jún. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
a ZSKF-nek enélkül is tragikus a híre, szóval innentől kezdve tök mindegy, hogy ki jár oda.
2011. jún. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én nem hiszem, hogy annyira lehúzná az átlagot. Attól, hogy való világos, még lehet akkora tudása, mint másoknak, akik ebbe az iskolába járnak, mert rendes egyetemre nem jutottak be.
2011. jún. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egyébként ezt honnan szedted? Én nem néztem a valóvilágot,de a fókuszt néha nézem, és ott mondták, hogy csak 8 általánost végzett, szóval 2évig még tuti nem fog oda járni,minimum ennyi idő kell ahhoz,hogy valaki érettségit szerezzen.
2011. jún. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Láttam a műsorban, hogy felajánlottak neki egy tanfolyamot. Tök ciki, nem akarom azt, hogy majd úgy piszkáljanak, hogy "Alekosz iskolájába jártam..." De ha tényleg amúgy is gagyi, akkor tök mindegy XD :D
2011. jún. 2. 00:38
 7/9 anonim ***** válasza:

A tanfolyam egészen más, az nem főiskola. Lehet, hogy egy főiskola zsebpénzért rendez tanfolyamokat, de attól a résztvevők még nem járnak a főiskolára, és nem felsőoktatási hallgatók.

Cikis alakok meg minden iskolában vannak.

2011. jún. 2. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Valahol megértem a kérdezőt. Az a baj, hogy az emberek sokkal inkább emlékeznek az ilyen esetekre (emberekre), mint arra, hogy pl. egy iskola milyen erényt tud felmutatni. Alekosz, meg az egész vv nem a tudást képviseli, ez mind olcsó siker, és miután ezzel egybemossa magát az iskola, kb. ezt is fogja reklámozni: "olcsó siker, gagyi diploma, nálunk végzett tanfolyamot egy olyan ember, akinek még bőven alsó tagozatban lenne a helye, hurrá, gyere hozzánk!"

Mondjuk, nekem mindegy, de szerintem elég sz@ar marketingesük lehet, ha ezt komolyan gondolták.

2011. jún. 2. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én a VV Zsófikával jártam egy suliba:) De én se dicsekszem vele:D
2011. jún. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!