Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy tanuljak meg hatalmas...

Hogy tanuljak meg hatalmas mennyiséget?

Figyelt kérdés

Az anyag kérdés-válasz formájában van. És nagyon sok, 3000.

Valami tipp? :)


2011. jún. 4. 10:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Logikusan, próbáld megérteni.

Ennél jobb ötletem sajnos nincs. :D

2011. jún. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:

leülsz..és fel se állsz még nem megy..sajnos még azt nem találták fel hogy valami csoda módján bele vésődjön az agyadba:P

Szal erre még nem találták ki a megfelelő módszert:P Ha igen szólj nekem is:D

2011. jún. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

hidd el, nekiültem... nem1x és nem 2x... fél éve kínlódok vele kb...

Ilyen tippekre lennék kíváncsi, hogy mikor a legjobb tanulni, van-e esetleg vmi jó technika a "kérdés-felelet" felálláshoz, hogy lehet a legjobban memorizálni...

köszi a válaszokat :)

2011. jún. 7. 14:53
 4/15 anonim ***** válasza:

Nekem délután-estefelé fog legjobban az agyam, éjjel és korán reggel soha nem tudtam semmi érdemlegeset csinálni, se tanulni, se rajzolni, se beadandókat csinálni stb.


Én is azt tudom mondani, mint amit előttem írtak, hogy próbáld megérteni, ne magold, mert a magolásnál, ha egy szó nem jut eszedbe, akkor már az egész elveszett.

2011. jún. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nekem korán reggel, és egy fárasztó nap estéjén ragadnak meg legjobban a dolgok. De ez egyénfüggő. Nincs olyan tanulási mód, ami mindenkinek jó lenne. 17L
2011. jún. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
én énekelve tanultam meg annak ideén a megyéket azt hiszem negyedikbe?a legjobban rímelő jut mindig eszembe a 'megye' szóról(Ko-már-om eszter-gomme-gye TATABÁNYA :) valahogy így.ja és az embereknek akkor fog legjooban az agyuk mikor fizikailag fáradtak(menj el futni)és korán reggel(persze nem hajnali négykor)feküdj le hamar (nem tudom hány éves,vagy de 12évesen kell8-9órát aludni,14évesen 7-8-at,...az én nagymamám régen ugyszokta hogy lefekszik 11-kor(este)felkel hajnali3-4kortévézik egy-fél órát, kb fél hétig hétig alszik+tévézik aztán továbbb nembírja torázik egyet és már talpon is van!
2011. jún. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
állj fejen mert akkor az agyadba szökik a vér és több oxigént kap :D
2011. jún. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:

agykontroll.


amúgy kb 3000 kérdést választ bemagolni pon t annyi értelme van mint bemagolni 3000 számot és lakcímet a telefonkönyvből.


Semmi.

2011. jún. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Nem magolok, tanulok... Mármint a kémiát, a bioszt kénytelen vagyok magolni, mert azt máshogy nem nagyon lehet.

Hidd el nem én találtam ki, ez a kritérium.

2011. jún. 9. 12:35
 10/15 anonim ***** válasza:

A bioszt magolni? Hát ez hatalmas bűn.

Simán meg kell azt is érteni, majd utána megtanulni. Különben esélytelen.

2011. jún. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!