Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nagyon parázok a szóbeli...

Nagyon parázok a szóbeli érettségitől. Van még vki így?

Figyelt kérdés
22-én lesz, s a 84 tételtből 15-öt ha tudok. De megpróbálom mindet megtanulni. De amitől nagyon félek, az az angol. Az írásbeli csak-csak ment, mert ott lehet sokat gondolkodni,átgondoldolni, de beszélgetni abszolut nem tudok. Mindig 3-as voltam suliban, de nem érzem úgy, h ennyit tudnék. Mi van, ha megbukok? vagy a kérdést se értem meg?:/
2011. jún. 9. 12:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Angolban tudok segíteni, ha gondolod, másnak is segítettem :) No nem tudunk beszélgetni, de küldhetek neked mintafeladatokat megoldással, kis szókinccsel és beszédszándékokkal.

A többitől meg ne félj, törihez úgy is van forrás és én azt javaslom ,hogy inkább tanulj meg mindent minimálisan, mint néhányat, de maximálisan.

2011. jún. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
:) úúú az angol segítség az jól jönne. Van egy osztálytársam, aki jó angolból, ő segített a kérdések kidolgozásában is, csak túl sok van és nem akarom ezzel terhelni, mert ugye neki is kell tanulni az érettségire:/ Igen igen én is úgy tervezem, hogy mindennek legalább a felét tudjam, tehát megtanulom a tételt, de nem fogom órákig tökéletesíteni ahogy szoktam, hanem egyszer felmondom hangosan és megyek tovább a többire:)
2011. jún. 9. 12:51
 3/12 anonim válasza:
Én is átkozottul félek. Nekem 21-én lesz. XD
2011. jún. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Amúgy meg, ha megbuksz, van lehetőséged október-novemberben pótolni, ami nem sikerült. De azt a nyavajás 10 százalékot simán eléred sztem. Ha már megkérdezi, hogy vagy, mit kajáltál reggel, már jó ügyed van. XD
2011. jún. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
:) na akkor nem vagyok egyedül ezzel:D Én már lassan beleőrülök, nem bírom ezt a várakozást:D És a tételekkel hogy állsz?:) én már gyomorgörccsel fekszek meg kelek:P
2011. jún. 9. 13:23
 6/12 A kérdező kommentje:
hát nem akarok pótlólag menni, hisz ha minden jól megy, akkor megyek majd egyetemre, mivel a biosz az jól siekrült, meg a tavalyi előrehozott infóm, csak a többi tantárgy nem az erősségem. Töriből pl. 51%-os, magyarból 58%, angolból meg 53%-os lett az írásbelim
2011. jún. 9. 13:25
 7/12 anonim ***** válasza:
Én angolból és magyarból ajánlhatok fel segítséget, ha érdekel, elküldöm az email-címem. :)
2011. jún. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
13:20 vagyok. :) Nyelvtanból szinte még semmit se tok. :S Már nagyon kevés idő van, de arra gondolok, hogy rohadtul jó lesz majd túl lenni rajta, és utána enyém a világ. :)
2011. jún. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
én is eléggé félek, főleg a kémiától meg a töritől. Te a biosszal hová mész tovább?
2011. jún. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Biosz szakra megyek, ha jól sikerül és felvesznek:D Te?
2011. jún. 12. 11:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!