Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan motiváljam? Egyszerűen...

Hogyan motiváljam? Egyszerűen nem tudok mit kitalálni, hogy ösztönözzem.

Figyelt kérdés

A páromat szeretném rávenni, hogy kicsit jobban aktivizálja magát tanulás terén. Egyetemista, nem buta, csak egy kicsit lusta. Sokszor csak egy kicsi hiányzik a sikeres vizsgához, de hiába, ha nincs meg az a kicsi, akkor mind1. Mindene megvan, tehát nem kell dolgoznia stb, hogy tanulhasson, biztosítanak neki minden feltételt. Szeretném egy kicsit ösztönözni, hogy bírja ki még ezt a pár hetet. Én is egyetemista vagyok, tehát tudom miről van szó, csak kifogytam az ötletekből. ( A párom fiú )

Köszi!

22/L


2011. jún. 10. 09:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Ötleteim:

1.tanuljatok együtt.(egy egy csók ha elcsattan közben,azon még vizsga nem úszhat el,pár kedves elejtett szó miatt szintén nem)

2.nem kell mindig,a nap 24 órájában tanulni,egy kis kikapcsolódás is kell...olyankorra menjetek el valami tartalmas szórakozásra,pl.mozi,vagy kirándulás...

3. főzd meg neki a kedvenc ételeit...


te már nem tanulsz?

2011. jún. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok. Én egyszerűen kijelentettem, h. jövő hétvégén csak akkor lehet velem, ha sikerülnek a héten a vizsgái, különben tanulnia kell helyettem. :) Gondolhatod: napok óta msn-en sem volt... Azért nagyon hiányzik, de megér ez egy csodás hétvégét, mielőtt elutazok pár hétre. :)
2011. jún. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Még én is tanulok, már """"""csak""""" két vizsgám van hátra, eddig haton vagyok túl. Én két sulit csinálok, nekem is rengeteget kell tanulnom. Az a probléma, hogy nagyon más irányú sulink van, így együtt tanulni elég nehéz. Én mondom neki sokszor inkább, hogy maradjon otthon tanulni, majd utána héten találkozunk, mert nagyon kellenének neki azok a vizsgák. Épp ma fogok neki főzni, mert átjön majd megpróbálok valahogy hatni rá, csak nem akarom bántani.
2011. jún. 10. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!