Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit szólnál ha érettségi...

Mit szólnál ha érettségi előtt egy nappal tudnád meg, hogy más tanár fog szóbeliztetni?

Figyelt kérdés
Olyan,aki utált téged :(
2010. jún. 16. 16:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
60%
Akkor ez van...
2010. jún. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:

Én jó előre tudtam, hogy az lesz, aki még elsőben megígérte: ha képes leszek eljutni az érettségiig, ott úgyis megbuktat. Az írásbelimet úgy lehúzta, hogy a szóbelin az elnök átírta 2-ről 4-re, mert szerinte jobb volt. A szóbelin is kötözködött, de ott is rászóltak, hogy ne olyan részletesen kérdezzen, mintha az egyetemen ülnnk. Szóval mázlim volt, de ehhez kőkeményen meg kellett tanulnom minden tételt.

Igaz 13 éve volt, most nem tudom, hogy megy ez.

2010. jún. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:

Azért vannak többen érettségiztetők, meg az elnök, hogy iylesmi ne fordulhasson elő :)

Hajrá! Ha jól vettem ki a szavaidból Te is holnap érettségizel..

2010. jún. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
holnap és most tudtam meg,hogy az egyik érettségiztető tanárom (ofőm is)egy elég komoly dolog miatt nem lehet ott és egy másik fog érettségiztetni pont abból a tárgyból,ami nekem a legfontosabb.....
2010. jún. 16. 16:57
 5/13 anonim ***** válasza:

Óh, nálunk volt olyan az egyetemen, hogy más vizsgáztatott, mint aki ki volt írva. Volt, hogy ahhoz tanárhoz kerültünk, aki szeret legendásan szívózni. Kitartás! Magabiztosnak és szerénynek is kell lenned egyszerre. Úgy kell odaállnod a tanár elé, hogy tudod az anyagot, de természetesen nem jobban, mint ő. Ha így egyszerre tudsz alázatos lenni, de a tudásodat illetően határozott, akkor nem lesz baj. Fő a kiállás!


Hajrá!

2010. jún. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha kellően felkészültél mégis mi érhetne?Lesz még ott más is, nem csak ő
2010. jún. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ja még annyi, hogy gondolom menni akarsz egyetemre, na ott kb mkiről ezt fogod írni :D h jaj csak ő ne legyen ott és ő lesz ott :D tehát ezen ne "hisztizzél" ilyen az élet:)
2010. jún. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, semmi gond nem lesz. Az érettségin nem fog szívatni, mert hiába utál téged a tanár, sokkal erősebb benne a késztetés, hogy bebizonyítsa az elnöknek, milyen profi munka folyik a sulitokban, és milyen sokat tudtok.
2010. jún. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem hisztizek,csak sajnálom,hogy nem a szeretett ofőmnél felelhetek.Egyetem nyilván más,ott nem nő a szívedhez egy egy tanár úgy ,mint az,aki négy évig tanított, klassz osztálykirándulásokat és röhögős órákat éltetek át együtt,de minek magyarázom....
2010. jún. 16. 17:42
 10/13 anonim válasza:
Na ma lesz a nagy nap.. Szorítok, sok sikert!!! Majd írd meg itt, hogy sikerült az érettségi!!!
2010. jún. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!