Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Diákmunkával (diákszövetkezet)...

Diákmunkával (diákszövetkezet) kapcsolatos kérdés!?

Figyelt kérdés

Most érettségiztem, és ugye feltétel a Fürgediáknál is pl. h nappalis félévem legyen, ez még annak számít?

Lehet nem vesznek fel egyetemre..:(

Csak úgy lehet jelentkezni a munkára, ha jelentkezem az oldalon?De egyébként ezt is megtettem, de a munka augusztustól van reggel 7-től este 7-ig.

Hívjam is fel a számot, vagy elég ez h jelentkeztem ezzel?


2011. jún. 27. 12:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Mindenképpen hívd fel, mert pl lehet speciális esetként nyáron még mehetsz diákmunkára. Elvileg a tanulói jogviszonyod megszűnt, így én ebben nem vagyok biztos, hiszen az iskola, már nem állíthatna ki iskolalátogatásit, ha csak nem az utóbbi évre szólót, de az megint kérdéses hogy elfogadják-e.

Ősztől viszont, ha nem lesz hallgatói jogviszonyod, akkor nem igen vállalhatnál diákmunkát, ezért mindenféleképpen érdemes lenne felhívni őket és rákérdezni, hogy ilyen esetben mivan.

2011. jún. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mármint a munkáltatót hívjam fel ugye?Akkor mindenképp felhívom, köszi!
2011. jún. 27. 12:57
 3/5 anonim ***** válasza:

Ahogy az első is írja, hívd fel, az a tuti.

Nyáron pedig annak a sulinak vagy a tanulója, ahova tavasszal jártál. Mikor anno érettségiztem, júniusban végeztem, és július végén kaptam munkát, simán adtak iskolalátogatásit, amivel augusztus 31ig lehet dolgozni. Szeptember 1 már az őszi félév, de addig dolgozhatsz.

2011. jún. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
október 31 ig megvan a nappalis jogviszonyod szerintem... Legalábbis a középiskolás diák pl. addig érvényes.
2011. jún. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A diák addig érvényes, de ha szeptemberben dolgozni akarsz, már új iskolalátogatásit kérnek.
2011. jún. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!