Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Elsősegélynyújtó -vizsgával...

Elsősegélynyújtó -vizsgával kapcsolatban lenne pár kérdésem?

Figyelt kérdés
Egyszer már voltam, de nem sikerült, tulajdonképpen a vizsgáig el sem jutottam, mert a hölgy mindenbe belekötött, még a levegővételembe is, de mindenki mást is megbuktatott, ami azt illeti. Szóval először is a vizsga menetére lennék kíváncsi? Aztán van esetleg olyan oldal, ahol bemutatják a stabil oldalfekvést és az újraélesztést? Ezek mellett lesz még más gyakorlat?
2011. júl. 7. 10:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Bementek ketten. Stabil oldalfekvést bemutatjátok egymáson. Babán pedig az Újraélesztést.

Utána húzol tételt. Ebben vannak elméleti vagy gyakorlati dolgok is. Ha elmélet, akkor csak mesélsz, ha gyakorlat, akkor természetesen be kell mutatnod.


Egyébként hol vizsgáztál? És mit jelent az, hogy a vizsgáig el sem jutottál? Akkor mire buktatott meg?

2011. júl. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Pécsett voltam, és egyszerűen mindenbe belkötött. Vártam az előtte lévőt, hogy megcsinálja az újraélesztést, már neki is beszólt mindenre. Előttünk lévőket is mind megbuktatták. Aztán én következtem, felálltam erre a nő azt mondta, hogy Nem. Mondom mit nem, még el sem kezdtem. Akkor el akartam kezdeni az újraélesztést, erre megint közölte, hogy nem és hagyjam. Bele sem kezdtem a dolgomba. Mindenki mást is megbuktatott... viszont az is igaz, hogy annyira felhúzott, hogy anyáztam egyet mielőtt kijöttem :D Kitéptem a kezéből az irataimat és sz@rtam bele, hogy mit hisztériázik, ha egyszer a vizsgáig el sem jutottam ... próbáltam fellebbezni, de nem sikerült :(
2011. júl. 7. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!