Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ki pótérettségizett már? Mert...

Ki pótérettségizett már? Mert lenne pár kérdésem ezzel kapcsolatban.

Figyelt kérdés
2011. aug. 30. 19:28
 1/8 reptoid ***** válasza:
hallgatlak
2011. aug. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az lenne a kérdésem,hogy te a suliba ahol pótérettségiztél vitted a saját tételeid? Mert nekem a tanárom azt mondta,h a saját tételeimet viszem. Meg az őszi vizsgák nehezebbek?:S
2011. aug. 30. 20:37
 3/8 reptoid ***** válasza:

Az őszi max pszichésen nehezebb a tavaszinál, egyébként semmi különbség nincs.

Tételeket vinni? Minek? Oda akarod adni a tanárnak, hogy azok közül kérdezzen, vagy mi? Ennek a tétel hurcolászásnak semmi értelme nincs, max annyi, hogy viszed magaddal, és vizsga előtt átolvasod őket.

2011. aug. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hát minden suliban más a tételek témái. Akkor én az adott suli tételeit kapom meg? vagy ezt nem értem:/
2011. aug. 30. 20:53
 5/8 reptoid ***** válasza:

Tételeket nem kapsz meg hivatalosan, csak témaköröket. Azokat megkapod majd, nekem postázták anno.

A tételeket csak jószívűségből szokták megkapni a diákok a tanáraiktól, persze titokban. Egy idegen iskolában egy idegen tanulóval ezt nem fogják megcsinálni.

2011. aug. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
és mi van akkor ha számomra idegen témakört húzok a szóbelin?:O
2011. aug. 30. 21:07
 7/8 reptoid ***** válasza:

"Tételeket nem kapsz meg hivatalosan, csak témaköröket. Azokat megkapod majd, nekem postázták anno."


1) megtanulod előre

2) improvizálsz, elvégre tanultad a tárgyat x évig

2011. aug. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Melyik tantárgy ?
2016. nov. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!