Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemről lehet egy hetet...

Egyetemről lehet egy hetet hiányozni?

Figyelt kérdés
október elejéről van szó, szóval épp mikor elkezdődött. Első éves leszek és akkorra hívtak a rokonaim külföldre(lesz egy esküvő és az előttre, ha már odáig utazom). Bölcsészkarról van szó. Egy hét belefér vagy nem szabad mert bukom a tantárgyaimat? köszönöm
2011. júl. 13. 00:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
attol fugg. gyakorlatrol 1 felevben max 3szor lehet hianyozni, kulonben nem teljesitheted az adott targyat.
2011. júl. 13. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
25%

:D:D Első (Y) :D

Bölcsészeknél nem tudom hogy működik, nálunk műszakin a gyakorlatokról nem igen lehet hiányozni. Van olyan tanár, aki igazolást kért, volt olyan aki előre kijelentette, hogy harmadik hiányzás után viszlát van, de olyan is volt, aki az előadásait is ilyen komolyan vette. Első órákon úgy is megtudjátok a követelményeket, felsőbb évesektől is kérdezhetsz, hogy melyik tanárnál hogy működik a hiányzás, aztán majd meglátod ér-e neked ennyit :)

2011. júl. 13. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Első hetekben még amúgy sincs semmi, elmondják a tanárok h miket fognak számon kérni stb

Én kb az egész évet végiglógtam, de az más tészta-.-

Melyik egyetemre fogsz menni?


Előző?Te milyen karos vagy h így lenézed a btksokat??

Ott is vannak azért keményebb szakok, erről ennyit, ne általánosíts!

2011. júl. 13. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

00:36os vagyok.

Nem az előzőnek, hanem az első válaszolónak szántam a kérdést..

2011. júl. 13. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Mérnök info :)
2011. júl. 13. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Azaz VIK...
2011. júl. 13. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
75%
Én meg nyelvszakos, elhiheted h az sem a legkönyebb, főleg h r..ul utálom az egészet:(
2011. júl. 13. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Gondoltam, hogy te is mérnökin vagy... :D

00.35 voltam

2011. júl. 13. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
germanisztika-skaninavisztika és úgy hallottam elég nagy a hajtást(mivel második fél év végére középszinten kell lenned egy skandináv nyelvből, amiből előtte 0-n állasz)
2011. júl. 13. 00:46
 10/16 anonim ***** válasza:
Ha nem szereted miért oda jelentkeztél? :S
2011. júl. 13. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!