Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Felvettek. Vagy mégsem?

Felvettek. Vagy mégsem?

Figyelt kérdés

A problémám a következő lenne:


Februárban jelentkeztem 3 szakra. A gyermekvédelmi kedvezményről szóló igazolásomat elutasították, ezért fellebbeztem június elején, de a fellebbezésre máig nem érkezett hivatalos válaszlevél tehát ennek függvényében indoklást sem kaptam, hogy az igazolásom miért nem jó, esetleg mit kellett volna még csatolni. Indoklás hiányában nem tudtam intézkedni, ezért kicsúsztam a július 7.-i dokumentumbeküldési határidőből. Pár napja fellebbeztem mégegyszer, ezúttal másféle igazolást küldtem el ami megfelel minden követelménynek. (Idén felvételizek harmadszor, eddig mindig elfogadták).


Ha elfogadják a fellebbezésem, akkor megkapom a pluszpontot és felvesznek a megjelölt szakra.


Szóval az lenne a kérdésem, hogy szerintetek jogos a fellebbezésem? Azért nem küldtem el július 7.-ig a helyes dokumentumokat mert az OH nem küldött válaszlevelet, hogy miért nem jó az igazolásom. Most másféle igazolást küldtem ami (szerintem) biztosan jó.


2011. júl. 21. 20:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Az igazolás nélküli pontok alapján felvettek?
2011. júl. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Anélkül nem.
2011. júl. 21. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!