Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Csak én félek a gólyatábortól...

Csak én félek a gólyatábortól ezért (egyetem)?

Figyelt kérdés
Mármint attól, hogy nem ismerek senkit. Még nem tudom, hogy megyek-e amúgy. Félek, hogy elveszettnek fogom érezni magam majd egyedül, de esküszöm szorongok néha. Pedig barátkozós vagyok, csak minden új lesz, nem ismerek ott semmit és senkit. Ugye más is van így, aki egyedül menne és kb így van?
2011. aug. 9. 22:27
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Ugyanmár, ne aggódj. Szakonként teszik az embereket egy szobába, és jórészt olyanok lesznek ott, akik nem ismernek senkit. Az első nap végére több embert fogsz ismerni, mint amennyit most el tudsz képzelni.
2011. aug. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Akkor ne menj, ha ennyire félsz.
2011. aug. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
első vagyok, érdeklődhetek, hogy milyen volt ? :)
2011. aug. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

Szia első! Nekem még később lesz, de majd írok ha már túl leszek rajta szeptemberben.

Ezek szerint neked már meg volt, milyen volt? :)

2011. aug. 21. 15:26
 15/24 anonim ***** válasza:
most a héten megyek...:D paráázok :) majd mesélek ;)
2011. aug. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Nekem most volt a héten, félhettek is xd
2011. aug. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
mesélj mi volt a legdurvább? :) légysziiii
2011. aug. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem kötelező semmi végülis, de azért jó, ha benne vagy néhány feladatban. Amúgy volt vetkőzés, ivás meg ilyenek. Bár szeriontem mindenhol más feladatokat találnak ki, volt itt ruhalánc, ahol minél több ruhát kellett levenni, ha vki meztelen akkor pluszpont, akkor szexpózok ruhába, ivás versenyre, bezsgőtabletta átadása lányoknak egymás szájából, tejszínhabbal bekenés fiúknak le kellett nyalni, stb stb. jó volt az:)
2011. aug. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

vetkőzni is muszáj volt? :O :O

és végülis örülsz hogy elmentél ?:) nem bántad meg? :)

2011. aug. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt muszáj vetkőzni, én spec. csak fürdőruháig vetkőztem mindig, a bevállalósabbak melltartót levettél stb. Amúgy nem bántam meg, legszívesebben visszamennék még egy hétre
2011. aug. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!