Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Csak én félek a gólyatábortól...

Csak én félek a gólyatábortól ezért (egyetem)?

Figyelt kérdés
Mármint attól, hogy nem ismerek senkit. Még nem tudom, hogy megyek-e amúgy. Félek, hogy elveszettnek fogom érezni magam majd egyedül, de esküszöm szorongok néha. Pedig barátkozós vagyok, csak minden új lesz, nem ismerek ott semmit és senkit. Ugye más is van így, aki egyedül menne és kb így van?
2011. aug. 9. 22:27
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy írtál, és hogy jól érezted magad! Az ivósokban sztem benne leszek. :D Magunknak is hasonló jókat kívánok. :)
2011. aug. 22. 10:58
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

na itt vagyok első :) nagyon jó volt, nem bántam meg :D

3 napból 3. részegen :D kb 5 óra alvással:D

nem szabad kihagyni !!!! :) MESÉLJ majd te is :))

2011. aug. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Na itt vagyok! Hát nagyon jó volt, és örülök, hogy nem hagytam ki! Már most erős barátság(ok)ra is szert tettem, amire ha nem megyek el, talán nem is tehettem volna, mert lehet hogy nem ismerjük meg egymást mert más szakon van. És tényleg csak abban vettem részt, amiben akartam, nem volt erőszak semmi. Összességében mindenképp megérte számomra, voltak jó élmények is bőven. :)
2011. szept. 10. 11:13
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
örülök sorstárs, hogy jól érezted magad és hogy elmentünk gt-be :))))))
2011. szept. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!