Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Orvosisok, erdemes megvennem?...

Orvosisok, erdemes megvennem? Sobotta anatomia atlasz

Figyelt kérdés
Svajcban nyaralok jelenleg rokonoknal, itt 18 ezerert megtudom venni a sobotta anatomia atlaszt, raadasul nem 2007-es, mint az otthoni legujabb. Otthon kb 30-40 ezer egy ilyen, raadasul regebbi kiadas, tudom, hogy majd evkezdeskor kaphatunk tamogatast stb, de ennyit ugy se fogunk, es csak ezt az egy konyvet, vagyis harom konyvet szeretnem megvenni. A fontos reszek latinul vannak, de ami nem az abranal van az termeszetesen nemetul. En nem tudom vajon a magyar konyvekben magyarul is benne van, vagy az abraknal csak latinul? Es ami ott alul van, az nagyon fontos dolog? Jo, most ez lehet hulye kerdes, de tobben mondtak, hogy az abra a lenyeg, es amit arrol meg lehet tanulni, mindig csak valami keves kiegeszites van ott, meg persze az eloszo az olvasohoz, ezek nemetul. Nos nemetul kb. felsofokon tudok-meg nincs rola papirom, nem az a cel- viszont azt a keves dolgot, ami melle van irva nemetul nyilvan nem ertem, mert szakmai, es valoszinuleg a tanar is magyarul fogja azt mondani, hamar oda se nemetul van irva. Es talan ez nagy nehezseg lenne, viszont nem vagyunk eleresztve, orulnek, ha ilyen kedvezoen tudnek egy ilyen konyvet megvasarolni. Mit gondoltok, erdemes? Vagy inkabb ruhazzak be egyszer 30 ezeret erre, hisz ugyis sok-sok evig szukseges lesz, vagy vegyek majd egy oreg, talan kicsit elhasznalt konyvet 20ezerert itthon? Mert sajnos a hasznalt orvosi konyvek se tul kedvezoek. Illetve szerintetek van kulonbseg az egy illetve harom kotetes sobotta kozott, mert valamiert az egykotetes itt dragabb, pedig pont forditva gondolna az ember, vagy minimum egal.
2011. aug. 15. 16:26
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Svajcban tenyleg ennyibe kerul. Tudjatok nem mindenhol az egyetemistak vegletekig kizsigerelese a cel...Mert kicsit nevetseges egy felhavi minimalbert elkerni egy konyvert. Ezt annak a valaszolonak irtam, aki ketelkedett. Mi ertelme lenne feltenni a kerdest, ha nem igy van?:)
2011. aug. 16. 08:33
 12/24 A kérdező kommentje:
Egyebkent Nemetorszagban 25ezer forintba atszamolva, nem akciosan.:D Szoval ennyit errol...
2011. aug. 16. 08:34
 13/24 anonim ***** válasza:

tegnap 23:55

Én tavaly vettem akciósan és tényleg 18 volt :D Valami hiper-szuper akció volt a medicinánál, vagy rosszul ütötték be a gépbe, mi is néztünk, hogy milyen olcsó :D

2011. aug. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 csmagnes válasza:
Amúgy a Medicina kiadónál mikor vannak a kedvezmények? Érdemesebb azt kivárni, mint a bookline-ról rendelni?
2011. aug. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Nálnuk év elején vannak akciók az orvostanhallgatóknak.
2011. aug. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Augusztus vége/szeptember eleje. Szerintem nagyon érdemes kivárni, gyakran 25-50%-os a kedvezmény!
2011. aug. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 csmagnes válasza:
És ha Marosvásárhelyen leszek orvostanhallgató vajon részesülhetek a kedvezményben? Mivel kell bizonyítani, milyen papirok szükségesek?
2011. aug. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Szerintem semmivel,barki vehet akkor kedvezmenyesen,de ez csak az en velemenyem,amugy tenyleg lehetseges 50%kedvezmeny? En meg soha nem lattam olyat, pedig nehezegettem korabban is. Magyar sobottanal melyik a legujabb kiadas a medicinanal, nem tudja valaki?
2011. aug. 16. 19:21
 19/24 anonim ***** válasza:
Nem tudom, h melyik a legújabb kiadás Magyarországon, de NEM is számít, mert a régi kiadások is ugyanolyan jók!! Az anatómia nem változik, és nincs előnyben az, akinek újabb kiadása van, vagy vastagabb a Sobottája. Az új kiadások abban különböznek, h több bennük a klinikai vonatkozás (pl. több röntgen, CT és MRI képet tesznek bele) de szerintem ez abszolút nem könnyíti meg a tanulást, semmivel sem fogod jobban tudni ezektől az anyagot. Egyébként én igazából Szentágothai atlasz párti vagyok, ha érdekel privátban kifejtem, h miért.
2011. aug. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Nem benned kételkedtem, kérdező, elhiszem, h külföldön olcsóbb. Abban, aki azt mondta, h 18ért vette.

Év elején vannak akciók, és tényleg bárki vehet, nem kell igazolni, h orvosis vagy. A legújabb kiadás a piros, az eggyel régebbi a zöld.

2011. aug. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!