Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Most ez jogos, hogy osztályfőn...

Most ez jogos, hogy osztályfőnöki figyelmeztetőt kapok?

Figyelt kérdés

Egyik nap a "kedves" kémiatanárunk 2. órán lecsapott ránk egy röpivel, merthogy mondta, hogy ismételjük át a sénhidrogéneket. Szünetben kiírtam mobilról face-re, hogy BA.Zmeg, menjen a fe.nébe a hü.lye dogájával együtt!

Na másnap a kedves ofőm elbeszélgetett velem, hogy felnőtt ember ilyet nem írhat ki, meg etc, és ezér osztályfőnökit kapok. Én meg mondom neki, hogy ezért nem lehet adni, mert azt írok ki, amit akarok, mire ő elkezdett jönni a hülyeségeivel.

Na, ez most jogos??? Mert szerintem iszonúan nem...

A "kedves" pasas most lett idén dirihelytettes, úgy tűnik, nagyon elszált magától...


2011. szept. 11. 20:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

másodszorra átgondolva szerintem rossz üzletet csináltál

tudhattad hogy van kockázat de mégis kiirtad ezt,bizonyára imponálni akartál valakinek vagy valakiknek(a másik ok az lehetne hogy grafomán vagy és mindent leírsz amit csak gondolsz de szerintem nem erről van itt szó).

mikor iskolás voltam nálunk is azokat a fiúkat zabálták a lányok akikkel a legtöbb gond volt magatartás terén.rövidtávon remek életük volt de hosszabbtávon már nem.annyira felemésztette az energiájukat a rosszfiúskodás hogy a karrier terén csúfos kudarc jutott nekik osztályrészül és így egycsapásra elzárták nekik a p.uncicsapot.

2011. szept. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

amúgy lány vagyok :D csak felment a pumpa éés duurr...!!!!

elborult az agyvizem, amúgy nmondom, ez volt az első és valószínűleg az utolsó ilyesmi kiírás. Leglaábbis tanárról van szó akkor biztos, de viccből szoktunk iyleneket mondani egyik barátnőmmel, hogy naaa elmész te a tudod hova (így vigyorogva, és nem komolyan)

2011. szept. 13. 16:43
 13/16 eric_one válasza:
A barátnővel lehet így viccelni, de tanárnővel nem helyes. Egyébként ne érezd úgy hogy összedőlt a világ. Hibát követtél el, megkaptad érte a büntit és ez van, ez már történelem. Ahogy olvasom szavaidat, látom tanultál is belőle. De hidd el neked is jót tenne ha odamennél az érintett tanárhoz óra végén és elmondanád neki hogy megbántad amit tettél, bocsásson meg neked. Nem szeretnél rossz kapcsolatban lenni senkivel. Hidd el, ezt értékelné egy normális felnőtt, és Te is felszabadulnál a nyomás alól.
2011. szept. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

az a tanár, akire vonatkozott, ő erről nem tudott, mert nincs bejelölve facebookon.

Ami az ofőmet illeti, ma megtörtént a bocsánatkérés, de nem rá vonatkozott, azóta meg nagyjából megbarátkoztam az új kémiatanárral, végülis a jegy, amit arra a dogára kaptunk, nem lesz beírva, csak tájékoztató felmérés volt.

csak amiatt voltam igaziból ki, mert most az először írtam ki ilyet és amilyen az én szerencsém, már elkapnak. na mindegy, 1hete volt lezárva... ami meg a jegyes dolgot illeti, nem hiszem, hogy lefogja húzni, mert pl: ma feleltem bioszból, igaz önként, de 4 lett, mert annyira jól mgésem tudtam, meg nehéz az anyag, biokémia....

2011. szept. 15. 17:01
 15/16 eric_one válasza:
Örülök, hogy rendeződtek dolgaid! Sok sikert és kitartást a tanuláshoz hogy elérd céljaid, amit kitűztél magad elé a jövőbeli szakmádat illetően! :-))
2011. szept. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Amúgy, mesélek egy vicceset: ezért fel is jelenthetett volna, nyilvánosság előtt elkövetett becsületsértés miatt, illetve közfeladatot ellátó személy sértegetésért.


Szóval örülj, hogy csak osztályfőnökit kaptál... :)

2011. nov. 12. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!