Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyire lehet puskázni...

Mennyire lehet puskázni érettségin?

Figyelt kérdés
Persze ez függ a tanártól is.. De te odaülsz ahova akarsz ? Úgy zajlik mint mondjuk egy 3 órás dolgozat ? Mindig csak egy tanár van jelen?
2009. máj. 1. 15:54
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
88%
olyat hallottam, hogy sokkal később az érettségi után, kiderült egy tatáról, hogy kipuskázta, és elvették az érettségijét!!! Pedig ez a nyolcvanas években volt, vagy még korábban!
2009. máj. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

Ejha ezt még nem is hallottam,elég gáz:S

Szerecse,hogy nálunk nem volt semmi:D,Súgni súgtunk,vagyis ez túlzás,csak kérdeztük,hogy tudja e de megmukkanni nem mert senki,nehogy baj legyen:D

2009. máj. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:
100%
szerintem ez egy elég jó ötlet :) [link]
2011. jún. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 walk w1th mee válasza:
Kérdező,sikerült az érettségid?:D
2012. nov. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Utólag hogy vennék el az érettségit? Ha már megvolt a vizsga és nem volt lebukás megúsztad. Be is vallhatod ,hogy csaltál, semmit se jelent.
2012. nov. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!