Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lukács Ferenc vezetés oktatóró...

Lukács Ferenc vezetés oktatóról mi a véleményetek? Tanult valaki nála? (18 MK autósiskola)

Figyelt kérdés
2011. okt. 26. 10:13
 1/8 kpolka válasza:

Szia,


én nála tanulok remélem már csak a jövő hét végéig :) Én nagyon nem vagyok megelégedve vele, nem tudom mennyire vagyok egyedi. Rossz pedagógsunak tartom éppen ezért nekem, mint 30 feletti, sosem vezett nőnek kicst máshogy kellene tanítani a vezetést. Azt már pl, nem tudom mennyira az ő hibája vagy ennél az iskolánál mindneki ilyen, a férjem ettől teljesen kivan, h nem megyünk autópályára, nincs olyan hely ahol körforgalomba mennénk, nincs rendes sávváltás (csak mikor kikerülök vkit a sávomban ami nem ugyanaz)

Nekem most már a 2. forgviszgám lesz első a parkolás volt a gyenge pont. Keveset gyakoroltuk és olyan módszerrel tanította ami nekem nem jön be. Na mindegy elsőre kihúztam az autópályás útvonalat levert a víz ugye még sosem voltam. de megbeszélte a vizsgabiztossal a szitut aki mondta h jó akkor nem kell arra menni (megjegyzem ez is tipikus magyar, van egy vizsgakövetelmény, nem csináltatják veled majd anyni a reakció h ja jó akkor nem arra megyünk..) Utána kérdeztem tőle miért nem voltunk autópályán ha már egyszer vizsgatétel: mire ő: az autópályán vezetés nem vezetés + senki nem fizeti ki neki a matricát..vitatkozni nem lehet vele azt már észrevettem, de pl mindneki aki vezet azt mondja h ilyen nincs azt megtanulni h be tudj sorolni az autópályára 100-zal azt igenis meg kell tanulni...matrica meg tudjuk meddig kell...főleg úgy h a pótóráim után nem kapok számlát egy ilyen alkalomból már matrica is lenne neki jó darabig...

én elismerem h olyan tanulónak, akinek van érzéke hozzá / vagy esetleg már tud vezetni nincs baja vele..de ha vki egy kicsit is több magyarázatra szorul, nem egy született sofőr, annak sztem szörnyű.

Én már nem vagyok az aki hasraesik hőstörténetektől, hozzám idegen ember ne érjen ha egy mód van rá, utaztam már eleget BKV-n... persze neki ezt is hiába mondtam...szal emiatt tudom sokkal feszültebb is vagyok...

Nagyon rapszódikus ember akit én speciel nem tudok kezelni, igaz nem ordibálásban nyilvánul meg hanem ahogy beszél.

Kicsit olyan mint aki ha nem is tudatosan de visszatart egy picit. Ezt már a rutinon is észrevettem csak azért nem váltottam akkor mert úgy éreztem mindenki ugyanolyan szal tök mindegy. Én is pedagógus vagyok szal tudom hogyan lehetne oktatni ... Időközben találkoztam olyan társammal akivel együtt kezdtük a kreszt, ő Papp Ivánnál tanult és nagyon meg volt elégedve vele..és utólag rájöttem h igaz a Zrínyi egyetemtől sem kell hasra esni, de mégis pedagógus...és nagyon türelmes.

"Dióhéjban" ennyi a véleményem. Remélem tudtam segíteni Neked, ha eszembe jut még vmi írom :)

2011. nov. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

én a válaszra reagálnék: én sem vezettem autópályán, és szerintem nem kell vele külön foglalkozni. Megy az, hidd el. Éjszakai vezetésem sem volt, ennek ellenére sokkal magabiztosabban vezetek éjszaka és könnyebbnek is találom, kisebb a forgalom is. Vezetni nem órákon fogsz megtanulni, hanem majd a hónapok-évek hozzák. Gyakorolni, gyakorolni, gyakorolni.

26/N

2011. nov. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 kpolka válasza:

Félreértés ne essék én sem azt vártam h majd az oktatótól tanulok meg vezetni, én is már csak arra várok h meglegyen a papír és mehessünk gyakorolni.

Ugyanakkor azt gondolom h KÖTELES az oktató azokon az útvonalakon végigvinni, ami a vizsgan lehet..ilyen az autópálya is...mondjuk Magyaroroszágon nem lepődök meg semmin sem csak a kiskapuk...

Éjszakai vezetése meg max azoknak van akik télen tanulnak és délután besötétedik mire megy..ami mostanság nincs későn.

AZ egész rendszer rossz, csak az a lényeg h fizess tanítani meg nem tanítanak, ha szerencséd van vki bevállal a családban..

Fent nevezett úrisembert viszont tényleg csak annak ajánlom aki már tud veztni vagy feltétlen Yarison akar tanulni ebben a suliban mert ez az egy jó benne...

2011. nov. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Én csak annyit mondanék,hogy nem rég vizsgáztam le elsőre és kinél tanultam? Lukács Ferencnél. Szerintem ő egy nagyon jó oktató.Persze nem tudhatom,milyenek a többiek,de 1x sem fordult meg a fejemben,hogy leváltsam.Már az első találkozásunknál örültem,hogy hozzá kerültem,aranyos volt,kedves.Biztos voltam benne,hogy nem egy kegyetlen,idegbeteg,mert igen akár üvöltözhetett volna is velem,amikor baromságot csináltam,de tudod mit csinált? Elmagyarázta és megmutatta többször is egymás után,amíg fel nem fogtam.Akármilyen bajom volt vezetni mindig szívesen mentem,mert nevetgéltünk,beszélgettünk és sokat TANULTAM tőle.Már a 4.-5. alkalommal kint voltunk.Ja és ez azért érdekes mert van akinél levezetheted a 30 órádat úgy,hogy szart se tudsz,talán párszor kijöttél...

Csak olyanok mehetnek hozzá,akik tudnak vezetni? Azt se tudtam,mi a 3.pedál a lábam alatt mikor először mentem.Ha nem tudsz vezetni,ne őt okold.Nem a víz a hülye,ha a kacsa nem tud úszni...

A lényeg,hogy Lukács Ferencet én örömmel ajánlom fiatalnak,idősnek,csajnak,csávónak,diplomázottnak,munkanélkülinek,MINDNEKINEK. Szerintem ő egy nagyon jó ember és nagyon jó oktató.

Örülök,hogy megismertem. :)

2012. nov. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Sajnos egy szélhámos Öregfiúkból álló csapat! Mindenkit átvernek az órákkal. Valakinek 70-80 órát kell vezetnie. Nagyon drágák ezáltal a csalásokkal!!!
2016. máj. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

A tulaj képén látszik a szélhámosság, és a lehúzás készsége

Azt jól mondja hogy 89900- ft tól!!! De a vége 250 ezer és még felette!!! 1972 óta csinálják. Az egyik süket a másik vak a harmadik sánta....stb. Na igy kezdjetek vele.

2016. máj. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 csagnes2112 válasza:
Eggyetértek tényleg nagyon drága autósiskola a 18MK! Nekem 300000 lett a vége!Én most végeztem és Lukács Ferenc volt az oktatóm! Viszont én nagyon szerettem járni hozzá vezetni. Van egy egyedi stílusa, amit nem kell komolyan venni! Én sem tudtam abszolút semmit úgy ültem be először az órájára! De első perctől szimpatikus volt, sokat nevettünk. Volt igen olyan hogy megfogta a kormányon a kezem de én ezt nem taperolásnak vettem, s ő nem is annak szánta.Nagyon türelmesen elmagyarázott mindent. Én 3x voltam vele autópályán. Elsőre sikerült a vizsgám.
2016. máj. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Elsőre sikerült sikeres forgalmi vizsgát tennem Lukács Ferencnél. Van egy érdekes stílusa, de nem szabad komolyan venni. Nem voltam egyszerű eset, sosem ültem volán mögött előtte, és rossz a térlátásom is, de mindent elmondott sokszor, kedves volt, ha hatalmasat is hibáztam, picit leszidott, és elmondta, mit vétettem, mire törekedjek. Nem játszik az időddel, pénzeddel, nem csal.

Neki tényleg az a fontos, hogy megtanítson téged vezetni, és sikeresen levizsgázz, amint készen állsz rá.


Tiszta szívemből ajánlom-20L

2017. okt. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!