Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Unom az életemet. Mit tehetnék?

Unom az életemet. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok. Nyáron beleszerettem a rádiózásba, és majd minél hamarabb szeretném élesben csinálni. Szeptemberben elkezdtem a sulirádiót vezetni, októberben egy kisebb helyi rádióba sikerült bekerülnöm. Viszont nemrég kiderült, hogy különórára kell járnom, és pont ütközik a rádiózással, így le kell mondanom.

Így nagyon unalmas, sokat sírtam, hogy ennyi örömöm van/volt, és már ezt sem csinálhatom. Anyám vallásos suliba küldött, nem vagyok vallásos. A tanárok nagy része viszonylag jó fej, aranyos, de rossz az osztályom, és rossz velük lenni nap, mint nap és a gonosz tanárokkal. A rádiózással 'fújtam ki a szuszt', szerettem csinálni.

Bulizni nem járok el, mert anyámék 'nem engednek', és társaság is híján vagyok.


2011. nov. 19. 18:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Milyen különóra az, ami miatt le kellett mondanod a rádiózásról?
2011. nov. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Még kimaradt, hogy nem jövök ki jól a családommal. Nem tudok megbeszélni senkivel semmilyen komolyabb dolgot. Csak anyai ágon tartjuk a kapcsolatot a családdal, apám rokoni ága nem tart ránk igényt nagyon rég óta. Apám apját életemben nem láttam.

Apám csomó adósságot csinált, sok embernek tartozik, ~ 2 éve majdnem kiraktak minket a lakásból, és kb 7 évet nem volt jelen az életemben, mert messze dolgozott, és csak hétvégén jött haza. Nem tudtam vele normális kapcsolatot kiépíteni a mai napig.

Anyám mindentől tilt, amióta az eszemet tudom. Bulizni sem voltam még, inni sem ittam még, pasim sem volt. Körülbelül a szabadidőmben már csak gépezek és/vagy netezek. Rádiózás kihúzva....

2011. nov. 19. 18:18
 3/8 A kérdező kommentje:
Töriből, matekból járok tanárhoz.
2011. nov. 19. 18:19
 4/8 anonim ***** válasza:
Rádiózást mennyire komolyan gondolod? Szeretnél esetleg továbbtanulni is ezirányba?
2011. nov. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Én már több éve így élek. És még nem őrültem meg. Bár ha belegondolok...
2011. nov. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Szeretnék tovább tanulni, igen. Viszont annyira nem feltétlenül gondolom annyira komolyan, hogy mondjuk pesti rádióba bekerüljek.

Bár, ha belegondolok...

2011. nov. 19. 18:26
 7/8 anonim ***** válasza:
a tört. és matek tanárral nem tudnátok olyan időpontot egyezteteni,hogy ne ütközzön a rádiózással?
2011. nov. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem sajnos. ÉS anyám még jobban ellenezné, mert a 'tanulás az első'.
2011. nov. 19. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!