Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tehetnék? Hogyan tudnám...

Mit tehetnék? Hogyan tudnám jó irányba terelni az életemet? Mitől múlna ez el?

Figyelt kérdés

Akármilyen új helyzetbe kerülök, vagy akármilyen régi, de félelmet keltő helyzetbe, mindig van bennem egy belső, megálljt parancsoló érzés, ami azt sugallja, hogy én semmire sem vagyok jó, semmire sem vagyok képes és inkább hagyjam ki, ne is próbáljak vele szembe nézni. Mindig megijedek a kudarctól, főleg attól, hogy mások kinevetnek majd miatta. Ez megbénít.


Szinte minden helyzetben görcsölök, stresszelek. Abszolút nem bízom önmagamban. Mintha minden pillanatban életveszélyben lennék, úgy élem meg a dolgokat, amik körül vesznek, amik normális tinédzsereknek semmi akadályt nem okoznának, azon én halálra izgulom, stresszelem, idegeskedem magamat.

Ez néha még őrjöngésbe is átmegy. Teljesen kiborulok, vagy sírva fakadok emiatt a helyzet miatt.


Sosem szerettem önmagamat, mind külső, mind belső jellemzőimet utáltam/utálom.


egy (életkorilag) majdnem felnőtt lány


2011. febr. 10. 20:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Üzi ment.
2011. febr. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 öregvarázsló válasza:

Kérlek bízz Önmagadban.

Te egy ügyes, okos,sikeres ifjú hölgy vagy!

Ezek tudatától ne tántorítson el semmi és senki.

Merj cselekedni!

Szeresd Önmagad,mert ha nem szereted Önmagadat nem tudsz másokat sem szeretni.

Sikeres fejlődést kívánok.

2011. febr. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen
2011. febr. 12. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!