Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha rendőrnek szeretnék továbbt...

Ha rendőrnek szeretnék továbbtanulni, milyen iskolába kell mennem?

Figyelt kérdés
Most vagyok 8.-os és megtetszet a rendőr szakma Nógrádon lakom ! Milyen iskolát kell elvégezni és hova mennyek tovább tanulni?
2011. dec. 9. 19:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Rendőri szakközép, aztán a rendőrtiszti.
2011. dec. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Legyél vámos. Őket nem utálja mindenki és jobban is keresnek.
2011. dec. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 bánomisén ***** válasza:

Ha beírod a gugliba, hogy "rendészeti szakközépiskola" (macskaköröm nélkül, persze), akkor kidob egy csomó rendőrszakközepet. Van Miskolcon, Adyligeten, Körmenden, Budapesten, Szegeden, lehet válogatni!


És ha fölvesznek, akkor ne menny, hanem menj, mert helyesen írni egy rendőrnek is illik.

2011. dec. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És olyan iskola ahova a 8 általános után lehet menni ??
2011. dec. 9. 20:24
 5/8 bánomisén ***** válasza:
Szakközépbe szerinted mikor kell menni? Mert szerintem az általános iskola után. Nem egyetemeket ajánlgattam, hanem szakközépiskolákat.
2011. dec. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Akkor köszönöm és bocsíí :)
2011. dec. 9. 20:29
 7/8 A kérdező kommentje:
de akkor ez mi : "a jelentkezés évében 18. életévét betölti, de 35 évesnél nem idősebb,"
2011. dec. 9. 20:33
 8/8 anonim ***** válasza:

"bánomisén" megpróbált leoltani de sajnos ez most nem jött neki össze.:(


18. életévedet be kell töltened a jelentkezéshez. És természetesen érettséginek meg kell lenni.

2011. dec. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!