Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy adagoljam be a szüleimnek...

Hogy adagoljam be a szüleimnek, hogy az idei tanévben sajnos elég sok 1-est sikerült beszereznem?

Figyelt kérdés
A minap letoltak, mert megtudtak 1 darab 1-est. Emellett van még rengeteg, amiről nem is tudnak. 12.-es vagyok. Állandóan hangoztatják, hogy ez a félév ha rossz lesz, nem mehetek tovább fősulira, holott ha jól tudom, lehet az érettségi pontokkal is számolni. Más kérdés, hogy nem is tudják, hogy nem is szándékozom továbbtanulni.
2011. dec. 12. 21:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
előbb-utóbb ugyis kiderül... egy kiadós nadrágszíjjas-pálcás-tenyeres elkalapálásra számíts...
2011. dec. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Érdekes lenne, ha pár becsúszott 1-es miatt jönnének majd a nádpálcával. Pláne, hogy napokon belül 18 leszek.
2011. dec. 12. 21:19
 3/13 anonim ***** válasza:

Részint támogatom, hogy aki bukásra áll, és egy kettest nem tud összekaparni, az ne tanuljon tovább az adómból.


A szüleidnek gyorsan told oda az ellenőrződ, hogy írják alá. Előbb-utóbb ki fog derülni, és minél később, annál nagyobb lesz a balhé...meg annál több egyesed lesz.


Gondolom, életcélod, hogy egy gyártósor mellett állva öregedj meg, mert egy érettségi, meg ennyi egyes semmire se lesz elég.


Azt meg se kérdem, ha egész évben nem tudtál egy-egy anyagból felkészülni, hogy szándékozol sikeres érettségi vizsgát tenni?!

2011. dec. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Várjunk csak. Azt nem mondtam, hogy bukásra állok, csak azt mondtam, hogy van néhány 1-esem. Nem állok semmiből bukásra, az átmenő mindenből megvan. 2-esből is csak 2 vagy 3 darab lenne, ha most lezárnának.
2011. dec. 12. 21:33
 5/13 anonim ***** válasza:
Hát ettől se fognak elájulni a gyönyörűségtől, pláne ha a kedves papád(édesapád) olyan álmokat dédelget magában,hogy ő bizony - ha beledöglesz is - ügyvédet, bírót, orvost, közjegyzőt,stb. farag a fiacskájából.
2011. dec. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Olyan nagy probléma, ha nem mehetsz főiskolára? Szerintem történt már nagyobb katasztrófa is a világon.
2011. dec. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
50%
Egy agyatlan szarzsák leszel.Ennyi.Tanulni kéne és akk nem fosnál a szüleidtől a jegyek miatt!!-.-
2012. jan. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Te meg egy nagyképű, beképzelt, idióta s*ggfej vagy. Ennyi.
2012. jan. 2. 21:23
 9/13 anonim ***** válasza:
Semmi probléma nincs azzal, hogy valaki nem éltanuló. A tököm ki van ezzel a hozzáállással, hogy csak akkor lesz belőled valaki, hogy kitűnő tanuló voltál középsuliban.
2012. jan. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
50%

Pedig ez így van:) Aki nem tanul, megy földet ásni ...

Sajnos ezvan.

2012. jan. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!