Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy adagoljam be a szüleimnek...

Hogy adagoljam be a szüleimnek, hogy az idei tanévben sajnos elég sok 1-est sikerült beszereznem?

Figyelt kérdés
A minap letoltak, mert megtudtak 1 darab 1-est. Emellett van még rengeteg, amiről nem is tudnak. 12.-es vagyok. Állandóan hangoztatják, hogy ez a félév ha rossz lesz, nem mehetek tovább fősulira, holott ha jól tudom, lehet az érettségi pontokkal is számolni. Más kérdés, hogy nem is tudják, hogy nem is szándékozom továbbtanulni.
2011. dec. 12. 21:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Na hogyne! Itt azért nem arról van szó, hogy otthagyja a sulit meg stb, csak 2-essel átcsusszan. És akkor mi van? Utána tanul egy jó szakmát, és kész. Miért kéne neki földet ásnia? Annyira szánalmas hozzáállás...
2012. jan. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Valakinek az általam kiürített szemetet is el kell szállítania,ahogy az utat is le kell aszfaltoznia,amin járok és amit itt Szombathelyen a belvárosban évente feltörnek valami -számomra felfoghatatlan- ok miatt.Szóval kell a "jómunkásember",ebben én semmi kivetnivalót nem látok.


A felsőoktatást viszont egy életre töröld ki az agyvelődből.

2012. jan. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Kell a jómunkásember, de nem kell azt gondolni, hogy attól, hogy 2-esei vannak, belőle nem lesz több, mint egy legalsó betanított munkás.
2012. jan. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!