Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » OKj-s vizsgánál az összes...

OKj-s vizsgánál az összes tanárnak illik ajándékot venni, aki 3 év alatt tanított, vagy csak a vizsgán bent lévőknek szokás?

Figyelt kérdés
2011. dec. 25. 13:12
 1/3 Mila11 válasza:
miért szokás ajándékot venni?
2011. dec. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szerintem nem érdemlik meg a tanárok, mert elég szemét módon álltak az osztályhoz (felnőtt képzés), de sok osztálytárs szerint illő venni, de több mint 30 tanár tanított minket,, szerintem mindenkinek venni ajándékot az sok, de ha már ennyire kötik az ebet a karóhoz és ragaszkodnak az ajándékozáshoz, akkor szerintem csak az a 4-5 fő kapjon aki vizsgáztat!
2011. dec. 25. 13:31
 3/3 anonim ***** válasza:
nálunk ez úgy volt, h sok kisebb (10-15 fős) csoportokban vizsgáztunk. Minden csoportnál volt egy elnök, egy helyettes, meg egy vki, aki intézte a papírokat, meg felírta, hogy ki milyen tételt húzott, stb.. Na ők voltak azok, akiknek kellett adnunk vmit csoportonként. Nálunk mindhárom nő volt, mindegyik egy kisebb csokor virágot kapott. Tanároknak nem vettünk semmit, csak az ügyintézőnknek egy üveg bort.
2011. dec. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!