Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van még rajtam kivül valaki...

Van még rajtam kivül valaki aki nagyon figyelmetlen volt és eléggé elrontotta az idei infó érettségijét? Nagyon el vagyok szomorodva.

Figyelt kérdés
:\'(:(
2009. máj. 26. 20:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Mivel rontottad el? Én is tegnap voltam amúgy. Voltak érdekes dolgok, például az adatbázis... Ez a három táblás dolog még nem volt sose szerintem.

2009. máj. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
én azzal,hogy nem olvastam a szöveget szinte,ugye amiben meg van adva h.mit kell csinálni.csak néztem a képeket...és az alapján ez főleg wordre vonatkozik...:(nagyon izgultam,és hát..ilyenkor kihagyom a fele részt ami a lényeg lenne:(és az kb fele pontot ér amit én csak ugy csinálgattam:( meg nekem az excelem ugyanolyan volt,mint a többieknek,ugyanugy is számoltam,mégis mások jöttek ki...:S szóval teljes csőd:(:(
2009. máj. 26. 23:22
 3/5 anonim ***** válasza:

Az első vagyok:

Nyugi, mostmár ne idegeld magad, inkább készülj a szóbelire, azzal még javíthatsz egy kicsit. Mostmár ezzel tényleg ne foglalkozz. Viszont arra figyelj, hogy a jövőben olvasd el a feladatokat, mert ha tovább akarsz tanulni, akkor ez fontos lehet. Amúgy merre mész érettségi után tovább? Ha nagyon elrontottad és esetleg nem vesznek fel, még tudsz infoból szeptemberben újraérettségizni, és akkor javíthatsz a pontjaidon.

Azért jó lett volna ha végigolvasod a szöveget is, mert a word-ben az ábrák elég kicsik voltak és nagyon pontatlanul lehetett róluk leolvasni a dolgokat.

Fel fejjel!

2009. máj. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
még csak 11.es vagyok..:)szóval ez is tapasztalat majd az érettségire,hogy sokkal jobban kell figyelni.elvileg megvan már60pontom,és még hátra van talán másfél feladat a javitásból,szóval a 3mas elvileg megvan,de sokkal jobbat szerettem volna:(sokkal többre képes vagyok,a próbaérettségim sorra ötös lett:(csak bepánikoltam most:(nade már mindegy,várom a javitást,elvileg meglesz nekünk péntekre vagy hétfőre,szóval megirom,hogy milyen lett.te is megirhatod majd ha gondolod.köszi a választ meg a biztatást:)amúgy szülésznő leszek majd,szóval nem az infó a lényeg,de azért a jó pontok sose ártanak:S:D
2009. máj. 27. 15:16
 5/5 A kérdező kommentje:
65pont lett...:-/
2009. máj. 27. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!